Zeiss VR One Plus - lider branży optyki prezentuje uniwersalne gogle VR

Zeiss VR One Plus to nowy produkt jednego ze światowych liderów branży optycznej. Firma zaangażowała się tym razem nie w tworzenie kolejnego wspaniałego obiektywu, a zestaw umożliwiający eksplorowanie wirtualnej rzeczywistości. Dzięki innowacyjnej optyce i precyzji szkieł Zeiss, nowe gogle VR mają zapewnić wciągające wrażenia.

Zeiss VR One Plus

Zeiss VR One Plus

W porównaniu do Google Cardboard, albo innych podobnych urządzeń, Zeiss VR One Plus zwalnia użytkownika z potrzeby samodzielnej regulacji odległości szkieł. Eye-box, czyli duży ekran, został stworzony tak, by dostosowywać się do ludzkiego oka, bez względu na to czy jest idealnie scentralizowany czy też nie. Obraz będzie wyraźny cały czas. Zestaw ten nie będzie przeszkadzał osobom noszącym okulary korekcyjne.

Pole widzenia wynosi około 100 stopni, a obsługiwana szerokość między źrenicami to zakres 53–77 mm. Zeiss VR One Plus wspiera działanie aplikacji oraz filmów 3D. W urządzeniu zmieszczą się smartfony o wielkości 4.7 do 5.5”. Przezroczysta przednia osłona sprawi, że użytkownik będzie mógł korzystać z aparatu w telefonie, by rozszerzyć działanie aplikacji.

Gniazda w goglach umożliwią podłączenie słuchawek lub ładowarki. Oprócz tego posiadacz Zeiss VR One Plus będzie mógł korzystać z łączności Bluetooth. Pasek na głowę oraz pasek over-the-head sprawią, że urządzenie ma być wygodne. W razie potrzeby oba paski można zdemontować. Komfortowi sprzyjają otwory wentylacyjne, które zapobiegają również parowaniu.

Sugerowana cena detaliczna gogli Zeiss VR One Plus wynosi 499 złotych brutto.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Sprzęt:

Canon EF-S 18-135mm i 15-85mm f/3.5-5.6 - uniwersalne zoomy do 7D Robot lepszy od najlepszego filmowca Za optyką w Huawei P9 nie stoi legendarna Leica. Więc kto? Hähnel Combi TF - bezprzewodowa kontrola nad lampą błyskową Sensor Leiki M10 na poziomie najlepszych matryc APS-C w rankingu DxO Canon 7D i drewniany stabilizator obrazu [wideo] Piękne i zgrabne superzoomy Olympusa Milvus 25mm f/1.4 - jasny, manualny szeroki kąt do pełnoklatkowych lustrzanek Nowe zoomy Tamron: 28-75 mm f/2.8 do oraz 70-210 mm f/4 Tamron 100-400 mm f/4.5-6.3 Di VC USD - nowy telezoom do pełnoklatkowych lustrzanek Serwis Nikona w Polsce zamknięty dla ludzi z powodu koronawirusa Nikkor Z 28-75 mm f/2.8 to "tani" reporterski zoom. Trwają prace na 800-tką

Popularne w tym tygodniu:

Leica oficjalnie ogłosiła model M11. Jest lepiej, niż oczekiwano Jaki odcień ma ludzka skóra? Pantone stworzył próbnik kolorów dla różnych karnacji Nikkor Z 400 mm f/2.8 TC VR S – armata za kosmiczne pieniądze jest gotowa!