Stylowy aparat Instax mini 70 w nowych kolorach: czerwonym, czarnym i złotym

Dotychczas aparat występował w kolorach: żółtym, niebieskim oraz białym. Tym razem Fujifilm przybrał bardziej drapieżną politykę i stworzył aparat w czerni, czerwieni i złocie. Na pewno ta wersja przypadnie do gustu szerokiemu gronu odbiorców.

Sam aparat się nie zmienił. Dalej ma wymiary 114 x 99 x 53 mm, waży ok. 280 gramów i wyróżnia się pięknym stylem. Produkowane obrazki mają wymiary 86 x 54 mm, jak we wszystkich Instaxach mini. To, co wyróżnia 70-tkę to automatyczna kontrola ekspozycji, która pozwala na wykrycie jasności otoczenia oraz odpowiednio dostosowuje czas naświetlania i siłę błysku.

Fujifilm instax mini 70 — mały i stylowy aparat do fotografii natychmiastowej

Seria „instax mini" rośnie w siłę. Fujifilm wprowadził na rynek instaxa mini 70 — aparat do fotografii natychmiastowej, który drukuje zdjęcia…

Tryb „Selfie” pozwoli zrobić dobre zdjęcie z rączki i dostosuje punk ostrości do odległości fotografowania. Kadrowanie ułatwi lusterko przy obiektywie. Tryb statywu oraz samowyzwalacz pomogą w zdjęciach grupowych, natomiast „krajobraz” sprawi, że fotografie odległych obiektów będą ostre.

Fotografia natychmiastowa przeżywa renesans dzięki serii Fujifilm Instax – bez względu czy to wersja mini, czy wide. Te pierwsze jednak cieszą się większą popularnością – są mniejsze i robią furorę na imprezach. W końcu – kto z nas nie chce mieć pamiątki, zwłaszcza, że to nie plik cyfrowy.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Chłopiec wisiał nad przepaścią. Ojciec ryzykował życie dziecka dla zdjęcia Photomatix Pro 3.0, czyli HDRy dla każdego Wypróbuj najnowsze obiektywy Tamron SP w czasie dni otwartych w całej Polsce Warszawa teraz i 70 lat temu na jednym zdjęciu Klasyczne portrety gwiazd z imprezy po rozdaniu Oscarów Nowa wersja Nik Collection powstanie w 2018 roku! DxO OpticsPro 11 jest rozdawany za darmo. To ciekawa alternatywa dla Lightrooma Stowarzyszenia fotograficzne – sposób na ochronę praw fotografów? Corel PhotoMirage zmieni twoje zdjęcia w ruchomy obrazek w kilka sekund 6. edycja Festiwalu „W ramach Sopotu” Gra o tron. Album fotograficzny zza kulis serialu Czy można kadrować zdjęcia prezydenta RP? Nie, tak twierdzi kancelaria głowy państwa

Popularne w tym tygodniu:

NASA wciąż nie wie, dlaczego teleskop Hubble’a utracił dane. Są konsekwencje