Szymon Brodziak został Najlepszym Fotografem Reklamowym Roku

Szymon Brodziak, pierwszy Polak, którego wystawa zawisła w Muzeum Helmuta Newtona, zdobył ogromne wyróżnienie na międzynarodowym konkursie fotograficznym Prix de la Photographie Paris 2016 (Px3). Został on uznany za Najlepszego Fotografa Reklamowego Roku 2016.

Wolna jak ptak, kobieca jak Bizuu / © Szymon Brodziak

Px3 to jeden z najbardziej prestiżowych europejskich konkursów fotograficznych. Jego jury składa się z międzynarodowych autorytetów w dziedzinie fotografii i sztuk wizualnych, pochodzących z Paryża, Londynu oraz Nowego Jorku.

Szymon Brodziak zaprezentował kilka sesji fotograficznych. Najwyższe wyróżnienie zdobyła ta, zrealizowana dla marki Bizuu, pt. „Wolna jak ptak, kobieca jak Bizuu”. Oprócz złotego medalu w kategorii „Moda” otrzymała ona srebrny w kategorii „Prasa”. Dwa brązowe medale trafiły do Brodziaka za Kalendarz Rossmann oraz publikację In Posnania. Dodatkowo Polak poszerzył pulę swoich nagród o aż 7 wyróżnień w kategoriach: Sztuka, Portret, Moda oraz Uroda m.in. za edytorial Rolls Royce Wraith oraz kalendarz z Leonorą Jimnez.

Nagrodzone w konkursie zdjęcia zostaną wystawione w galerii Espace Beaurepaire w Paryżu już 12 lipca oraz opublikowane w Dorocznym albumie Px3.

Serdecznie gratulujemy Szymonowi wszystkich nagród.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Adobe ulepsza "Wypełnienie z uwzględnieniem zawartości" w nowym Photoshopie Fotograficzny Flash News Instagram planuje wprowadzenie znaczącej aktualizacji. Co będzie następne? Nowe iMaki, nie takie nowe... Mijający rok opowiedziany na zdjęciach - przedstawia the Boston Globe Laureaci Prix de la Photographie Paris 2019 wyłonieni. Wśród nich Szymon Brodziak Canon i Nikon szykują ofensywę na rynku bezlusterkowców. Pobiją Sony i Fujifilm? Nowy pakiet CorelDRAW Graphics Suite X7 już dostępny Czy powinniśmy się bać, że lampy Jinbei porażą nas prądem? Znamy odpowiedź polskiego dystrybutora Robert Capa przemówił w swoje 100. urodziny Steve McCurry był na miejscu ataku terrorystyczngo w Paryżu Nikkor AF-S 120-300 mm f/2.8E FL ED SR VR: Dostawy opóźnione przez koronawirusa

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia. Maseczka ochronna zrobiona z...żywego węża. "Nikt w autobusie się nie przejął"