W nowych statywach Slik Lite, znajdziecie wbudowaną latarkę LED

Firma Slik od ponad 60 lat stara się ułatwiać życie fotografom na całym świecie. W nowej serii produktów dodali kilka ciekawych ulepszeń. Prezentujemy najciekawsze z nich.

© Slik

Praca ze statywem bywa różna. Czasem jest najbardziej niezbędnym sprzętem przy robieniu zdjęć, a czasem ciężkim balastem. W przypadku fotografowania w nocy, na pewno podchodzi pod pierwszą kategorię.

Firma Slik, w swojej najnowszej linii statywów Lite, zdecydowała się dodać trochę nietypowe, aczkolwiek bardzo praktyczne ulepszenie. W dolną część kolumny wbudowano odczepianą latarkę LED. Jeżeli kiedykolwiek ogarniała was frustracja podczas grzebania po ciemku w całej torbie fotograficznej, zdecydowanie jest to rozwiązanie problemu.

Dodatkowo zastosowano nowy patent Rapid Flip Mechanism, który pozwala na obrót nóg statywu o pełne 180 stopni. Produkt jest dostępny w wersji z włókna węglowego, w wariantach wysokości: 148 cm oraz 177 cm. Natomiast wykonany z aluminium: 100 cm, 124 cm oraz 152 cm. Statywy Slik Lite można nabyć za pośrednictwem strony slikusa.com w cenie od 100 do 300 dolarów. Na tę chwilę nie posiadamy informacji o możliwości zakupu w Polsce.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Zdjęcia mistrza Kieleckiej Szkoły Krajobrazu – Pawła Pierścińskiego – już niedługo na wystawie Początki fotografii mody cz.2 Teraz dzięki Google Photos będziecie mogli stworzyć swoje GIF-y "Pentax 645Z + obiektyw za 1 zł” - najnowsza promocja Pentax Polska Nowe, bardzo jasne obiektywy Samyanga do bezlusterkowców Pobierz za darmo edytor zdjęć Aurora - tylko dzisiaj! Sony przejmuje dział matryc Toshiby i prezentuje dwa sensory o bardzo wysokiej czułości DPTH – aplikacja symuluje głębię ostrości dzięki sztucznej inteligencji DxO PhotoLab 3: konkurent Lightrooma dostał koło chromatyczne Zobacz prace finalistów programu uniwersyteckiego SWPA 2016. Polak wśród wyróżnionych ONE INSTANT - powracają kultowe wkłady do Polaroidów 100 Warsztaty fotoreportażu „Pociągiem po Ukrainie” z Tokiną

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia. Maseczka ochronna zrobiona z...żywego węża. "Nikt w autobusie się nie przejął" Zaawansowana korekcja kolorów w Lightroomie i ACR nadchodzi. Nareszcie! Photoshop otrzyma narzędzie do podmieniania nieba na bazie SI Zdjęcie dnia. Starcia w Londynie podczas protestu przeciw COVID-19 Zdjęcie dnia. Ogień trawi kalifornijskie winnice