W nowych statywach Slik Lite, znajdziecie wbudowaną latarkę LED

Firma Slik od ponad 60 lat stara się ułatwiać życie fotografom na całym świecie. W nowej serii produktów dodali kilka ciekawych ulepszeń. Prezentujemy najciekawsze z nich.

© Slik

Praca ze statywem bywa różna. Czasem jest najbardziej niezbędnym sprzętem przy robieniu zdjęć, a czasem ciężkim balastem. W przypadku fotografowania w nocy, na pewno podchodzi pod pierwszą kategorię.

Firma Slik, w swojej najnowszej linii statywów Lite, zdecydowała się dodać trochę nietypowe, aczkolwiek bardzo praktyczne ulepszenie. W dolną część kolumny wbudowano odczepianą latarkę LED. Jeżeli kiedykolwiek ogarniała was frustracja podczas grzebania po ciemku w całej torbie fotograficznej, zdecydowanie jest to rozwiązanie problemu.

Dodatkowo zastosowano nowy patent Rapid Flip Mechanism, który pozwala na obrót nóg statywu o pełne 180 stopni. Produkt jest dostępny w wersji z włókna węglowego, w wariantach wysokości: 148 cm oraz 177 cm. Natomiast wykonany z aluminium: 100 cm, 124 cm oraz 152 cm. Statywy Slik Lite można nabyć za pośrednictwem strony slikusa.com w cenie od 100 do 300 dolarów. Na tę chwilę nie posiadamy informacji o możliwości zakupu w Polsce.

Zobacz również: Dodawanie nocnego charakteru do zdjęć dziennych w Adobe Photoshop

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Zapamiętajcie: tak nie sprzedajemy papieru fotograficznego Sony otwiera osobną firmę, która będzie zajmowała się fotografią World Trade Center. Zamach z 11 września. Niepublikowane zdjęcia pojawiły się na wyprzedaży Leica udaje, że zdjęcie wykonane Canonem powstało ich aparatem natychmiastowym Początek końca działu fotograficznego Panasonica? Najnowsze oprogramowanie Loupedeck ze wsparciem dla Photoshopa VSCO Film Essentials to nowy pakiet presetów do Lightrooma w cenie 59 dolarów Top Photographer - rusza nowy, fotograficzny talent show na YouTube Www sieci: Photolife.pl Flickr: Subiektywny przegląd zdjęć tygodnia 01 56 czy 12 ? a ty z ilu kart odczytujesz dane? Pokaż swoją starą torbę fotograficzną, a my damy ci nową. I dajemy!

Popularne w tym tygodniu:

PhotoGIMP, połącz funkcje darmowego GIMP-a i wygląd Photoshopa