W nowych statywach Slik Lite, znajdziecie wbudowaną latarkę LED

Firma Slik od ponad 60 lat stara się ułatwiać życie fotografom na całym świecie. W nowej serii produktów dodali kilka ciekawych ulepszeń. Prezentujemy najciekawsze z nich.

© Slik

Praca ze statywem bywa różna. Czasem jest najbardziej niezbędnym sprzętem przy robieniu zdjęć, a czasem ciężkim balastem. W przypadku fotografowania w nocy, na pewno podchodzi pod pierwszą kategorię.

Firma Slik, w swojej najnowszej linii statywów Lite, zdecydowała się dodać trochę nietypowe, aczkolwiek bardzo praktyczne ulepszenie. W dolną część kolumny wbudowano odczepianą latarkę LED. Jeżeli kiedykolwiek ogarniała was frustracja podczas grzebania po ciemku w całej torbie fotograficznej, zdecydowanie jest to rozwiązanie problemu.

Dodatkowo zastosowano nowy patent Rapid Flip Mechanism, który pozwala na obrót nóg statywu o pełne 180 stopni. Produkt jest dostępny w wersji z włókna węglowego, w wariantach wysokości: 148 cm oraz 177 cm. Natomiast wykonany z aluminium: 100 cm, 124 cm oraz 152 cm. Statywy Slik Lite można nabyć za pośrednictwem strony slikusa.com w cenie od 100 do 300 dolarów. Na tę chwilę nie posiadamy informacji o możliwości zakupu w Polsce.

Zobacz również: Wykonaj własną nakładkę typu ringflash

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Brooklyn Beckham nie daje rady na stażu u Rankina. Brakuje mu podstaw "Etykiety są dla ubrań". Kampania marki odzieżowej przełamuje stereotypy Lily miał zrewolucjonizować rynek dronów. Skończył, zanim wszedł do produkcji Oto powody, dla których nie warto teraz kupować MacBooków Pro. Dlaczego IBM je jednak kupuje? Czy doszło do plagiatu w konkursie fotograficznym Sony World Photography Awards 2017? Prawo i obowiązek a praktyka. Jak polska prasa dba o prawidłowe podpisy zdjęć Photoshopowe wpadki miesiąca - grudzień [galeria] W wieku 80 lat odszedł Lino Manfrotto – człowiek, który zrewolucjonizował świat akcesoriów fotograficznych Photokina: Metadata - jeden format, aby złączyć wszystkie Wierzy w uzdrawiającą moc natury i tworzy genialne timelapsy Tomasz Lazar i „Children of Siberia” - 18 portretów zesłanych na Sybir na wystawie w Szczecinie Kolejna zapowiedź nowego aparatu Olympusa uchyla rąbka tajemnicy

Popularne w tym tygodniu:

Adobe Premiere Pro 14.2 zyskuje potężne wsparcie kart graficznych NVIDIA Capture One 20 w specjalnej wersji do aparatów marki Nikon Shutterstock zmienia sposób rozliczeń. Fotografowie są wściekli i robią petycję