Canon na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro, czyli pokój marzeń fotografa

1500 obiektywów oraz ponad 950 korpusów - to zaplecze techniczne, które zapewnia firma Canon dla akredytowanych fotoreporterów Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku.

Igrzyska Olimpijskie są jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie, o ile nie najważniejszym. Do pojawienia się na nich przygotowują się nie tylko sportowcy, ale również fotoreporterzy i firmy, które ich zaopatrują.

Niedawno wspominaliśmy o tym, jak wygląda zaplecze sprzętowe Getty Images, przygotowane dla reporterów z okazji Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Jeśli myśleliście, że torby ze sprzętem za 100 tysięcy złotych są imponujące – zobaczcie zaplecze sprzętowe firmy Canon.

Canon przygotował z okazji Igrzysk Olimpijskich 2016 ponad 1500 obiektywów oraz ponad 950 korpusów. Stoisko CPS (Canon Professional Services) w Rio jest w rzeczywistości pokojem wypełnionym po brzegi sprzętem z najwyższej półki (z tych niższych też!). Znajdziecie tu nie tylko szkła i korpusy, ale też różnego rodzaju akcesoria.

Oprócz sprzętu, Canon przywiózł ze sobą ekipę 78 osób, które będą w stanie udzielić pomocy zawodowym fotografom podczas zmagań sportowców już od 5 sierpnia.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Czym fotografują Japończycy? Jak zrobić obiektyw 50 mm f/1.2 za grosze? Darmowa wymiana akumulatorów dla niektórych posiadaczy Nikona D500 Iris Blur w Adobe Photoshop CS6 uda płytką głębię ostrości Władze Instagrama zaprzeczają ograniczaniu widoczności postów Kupujemy najtańszą lustrzankę Pentaxa Zdjęcie dnia. Putin zanurzający się w lodowatej wodzie z okazji Święta Chrztu Pańskiego Iomega eGo Encrypt 320 GB - przyjaciel fotografa-podróżnika World Press Photo 2019: Poznaj najpopularniejsze aparaty w konkursie Nadchodzi nowa, pełnoklatkowa lustrzanka Nikona z serii 7XX? Shutterbug kończy działalność drukowaną po 45 latach istnienia „Pokaż się" w ramach 5. Opolskiego Festiwalu Fotografii

Popularne w tym tygodniu:

Skandal na festiwalu fotografii w Mediolanie. Wystawiono plagiat! Zostawili klientów bez zdjęć i pieniędzy. Serwis fotografii ślubnej po prostu zwinął interes Toem: Gra wideo dla fotografów na jesienne wieczory Konkurs Ministra Klimatu i Środowiska „Geologia w obiektywie 2021” Wybieramy aparat cyfrowy – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?