Canon na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro, czyli pokój marzeń fotografa

1500 obiektywów oraz ponad 950 korpusów - to zaplecze techniczne, które zapewnia firma Canon dla akredytowanych fotoreporterów Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku.

Igrzyska Olimpijskie są jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie, o ile nie najważniejszym. Do pojawienia się na nich przygotowują się nie tylko sportowcy, ale również fotoreporterzy i firmy, które ich zaopatrują.

Niedawno wspominaliśmy o tym, jak wygląda zaplecze sprzętowe Getty Images, przygotowane dla reporterów z okazji Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Jeśli myśleliście, że torby ze sprzętem za 100 tysięcy złotych są imponujące – zobaczcie zaplecze sprzętowe firmy Canon.

Canon przygotował z okazji Igrzysk Olimpijskich 2016 ponad 1500 obiektywów oraz ponad 950 korpusów. Stoisko CPS (Canon Professional Services) w Rio jest w rzeczywistości pokojem wypełnionym po brzegi sprzętem z najwyższej półki (z tych niższych też!). Znajdziecie tu nie tylko szkła i korpusy, ale też różnego rodzaju akcesoria.

Oprócz sprzętu, Canon przywiózł ze sobą ekipę 78 osób, które będą w stanie udzielić pomocy zawodowym fotografom podczas zmagań sportowców już od 5 sierpnia.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Iomega eGo Encrypt 320 GB - przyjaciel fotografa-podróżnika Teraz dzięki Google Photos będziecie mogli stworzyć swoje GIF-y Czy BPG będzie nowym JPEG-iem? Przeglądarka Panorado, dla lubiących panoramy Flickr umożliwia drukowanie zdjęć na papierze, płótnie i kubku Zdjęcie dnia. Świąteczny cud w USA. Niewielka sowa znaleziona w słynnej choince Osiem nowych aparatów w bazie dxomark.com Fujifilm prezentuje smartfonową drukarkę do kwadratowych zdjęć instax SHARE SP-3 Tetenal ma kłopoty. Legendarna firma może splajtować SecureZIP, pomysł na zabezpieczenie zdjęć (i wszystkiego innego) Black Friday 2018: Canon, Fujifilm, Tokina, Sigma, Sony, Olympus Nowe inspiracje z magazynem Camerapixo [galeria]

Popularne w tym tygodniu:

Obrób zdjęcia on-line dzięki edytorowi w usłudze Microsoft OneDrive Troje dzieci zmarło przez wyzwanie na TikToku. Uważaj na swoją pociechę