Tokina zaprasza na krajobrazowo-owczarskie warsztaty w Pieninach

Firma Tokina, razem z projektem fotowarsztaty.com, serdecznie zapraszają do udziału w plenerowych warsztatach fotograficznych pośród malowniczych Pienin. Na uczestników czeka, poza możliwościami fotograficznymi, szereg atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji na wakacyjny wypad, szczerze zachęcamy do udziału w warsztatach przygotowanych przez firmę Tokina i projekt fotowarsztaty.com. W planie przygotowano sporo atrakcji m.in. możliwość wypożyczenia na czas zajęć obiektywów firmy Tokina.

Warsztaty odbędą się w weekend 2–4 września, zaczynając w piątek od kolacji i wykładu teoretycznego. Sobota to wycieczka przez Jaworek, Wąwóz Homole, aż do serca Małych Pienin, kryjących niezwykle malownicze krajobrazy, a także słynące z wypasu owiec oraz fantastycznych form skalnych. Na koniec dnia po obiedzie w Krościenku, grupa wyruszy podziwiać zachód słońca w jednym z najbardziej magicznych miejsc Pienin, Sokolicy.

Niedziela również obfituje w przyjemności, rozpoczynając dzień od wizyty u baców i możliwości przyjrzenia się ich pracy przy wypasie owiec. Ponadto będzie możliwość zakupienia prawdziwych oscypków wprost z szałasu. Kolejnym punktem programu jest przejazd do Sromowiec skąd rozpocznie się spływ Dunajcem, jedna z najciekawszych atrakcji w Pieninach. Podczas wyprawy tratwą w dół rzeki, czas umilać będą piękne widoki oraz barwne opowieści flisaków.

Termin: 2–4 września 2016
Cena: 490 zł

Zobacz również: Obróbka na życzenie - porto [wideoporadnik]

Cena obejmuje:

• uczestnictwo w zajęciach,
• 2 noclegi,
• wyżywienie,
• spływ Dunajcem.

Więcej informacji oraz możliwość rezerwacji można znaleźć na stronie projektu fotowarsztaty.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Warsztaty fotograficzne w Studio Huśtawka [sierpień - wrzesień 2016] Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 - Daily Vlog #3 Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 #WROCŁAW Była Minolta, jest Sony. To już 10 lat! Przed nami kolejna edycja warsztatów fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem i Kubą Kaźmierczykiem. Mamy dla was ofertę zniżkową! Rowerem z Wrocławia do Lublina - Eastreet, OKO i Wiktor Franko - Daily Vlog #2 Stwórz naturalny portret i wygraj warsztaty Profi Post Photo z House of Retouching Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [czerwiec 2016] Fotograficzny ‪Daily vlog z wernisażu konkursu Polska Ulicznie 2016 Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [maj 2016] Wirtualny spacer 360 stopnii po targach Film Video Foto 2016 w Łodzi Tam Gdzie Stało LOMO - na żywo o fotografii Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [kwiecień 2016] Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [marzec 2016] Bangkok Unseen - indywidualny warsztat fotografii dokumentalnej The Island - warsztaty fotografii dokumentalnej w Tajlandii Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [luty 2016] Największe na świecie targi elektroniki użytkowej CES 2016 w obiektywie Fotoblogii Fotorelacja z warsztatów „#kreatywniezASUS” organizowanych przez Fotoblogia.pl oraz firmę ASUS „The Best of Photography" - warsztaty fotograficzne w Studiu Huśtawka [styczeń 2016] „The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [grudzień 2015] „The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [listopad 2015] Poznaliśmy tajniki pracy serwisu marki Olympus w Portugalii BEiKS FILM-VIDEO-FOTO ROADSHOW 2015