Fujifilm zaprasza na warsztaty X-T2 Show w Warszawie

Fujifilm organizuje warsztaty promujące nowego bezlusterkowca firmy - X-T2. Impreza odbędzie się 15 września w Warszawie.

W połowie września,firma Fujifilm organizuje wydarzenie poświęcone najnowszemu bezlusterkowcu z serii X. Podczas imprezy będzie można zobaczyć prezentację zdjęć oraz wziąć udział w warsztatach z modelką prowadzonych przez Jacka Boneckiego. Dodatkowo uczestnicy spotkają się z Tomkiem Sikorą, który zaprezentuje wystawę swojego autorstwa pt. Tribute to Colours.

Fujifilm X-T2 — test bezlusterkowego profesjonalisty

Czy Fujifilm X-T2 to pierwszy bezlusterkowiec, który rzeczywiście dorówna lustrzankom w szybkiej, profesjonalnej fotografii?

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, aczkolwiek obowiązują zapisy, które zakończą się 11 września. Przez cały czas trwania warsztatów Fujifilm udostępni X-T2 do testowania wraz z innymi modelami serii X, a także szereg obiektywów Fujinon. Ponadto zorganizowany zostanie Instax Corner, gdzie będzie można wypróbować aparaty do fotografii natychmiastowej.

Organizatorzy przewidują także konkurs, w którym nagrodą jest Instax mini 8 z dwoma filmami. Bezpłatnie będzie można też skorzystać z pomocy konsultantów firmy Fujifilm oraz dla wszystkich osób, które przyjdą na X-T2 Show z aparatami serii X, dostępna będzie możliwość ogólnego przeglądu, czyszczenia matrycy i aktualizacji oprogramowania.

X-T2 Show, 15 września w godz. 15–21

  • 16:00–18:30 – prezentacja zdjęć i warsztat z modelką prowadzony przez Jacka Boneckiego;
  • 19:00–21:00 – spotkanie z Tomkiem Sikorą połączone z wystawą zdjęć „Tribute to Colours”
  • Miejsce: Babka do wynajęcia, ul. Młocińska 5/7, Warszawa

Zobacz również: Zobacz to, co nieuchwytne, czyli fotografia highspeed w domu

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Leica 6x7 Gallery Warszawa zaprezentuje prace Wacława Wantucha - mistrza polskiego aktu Tokina zaprasza na krajobrazowo-owczarskie warsztaty w Pieninach Warsztaty fotograficzne w Studio Huśtawka [sierpień - wrzesień 2016] Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 - Daily Vlog #3 Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 #WROCŁAW Była Minolta, jest Sony. To już 10 lat! Przed nami kolejna edycja warsztatów fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem i Kubą Kaźmierczykiem. Mamy dla was ofertę zniżkową! Rowerem z Wrocławia do Lublina - Eastreet, OKO i Wiktor Franko - Daily Vlog #2 Stwórz naturalny portret i wygraj warsztaty Profi Post Photo z House of Retouching Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [czerwiec 2016] Fotograficzny ‪Daily vlog z wernisażu konkursu Polska Ulicznie 2016 Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [maj 2016] Wirtualny spacer 360 stopnii po targach Film Video Foto 2016 w Łodzi Tam Gdzie Stało LOMO - na żywo o fotografii Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [kwiecień 2016] Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [marzec 2016] Bangkok Unseen - indywidualny warsztat fotografii dokumentalnej The Island - warsztaty fotografii dokumentalnej w Tajlandii Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [luty 2016] Największe na świecie targi elektroniki użytkowej CES 2016 w obiektywie Fotoblogii Fotorelacja z warsztatów „#kreatywniezASUS” organizowanych przez Fotoblogia.pl oraz firmę ASUS „The Best of Photography" - warsztaty fotograficzne w Studiu Huśtawka [styczeń 2016] „The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [grudzień 2015] „The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [listopad 2015]