Firma Olympus zaprasza na interaktywną wystawę Perspective Playground w Kolonii

Perspective Playground to multimedialna i interaktywna wystawa instalacji artystycznych, zorganizowana przez firmę Olympus. Uczestnicy mogą na czas zwiedzania wypożyczyć całkowicie za darmo modele bezlusterkowców OM-D. Impreza odbywa się w Kolonii, przy okazji targów Photokina 2016.

© Olympus / Facebook

W dniach od 16 września do 9 października 2016 firma Olympus organizuje interaktywną atrakcję dla wszystkich miłośników sztuki. Wystawa Perspective Playground została spadkobiercą wcześniejszego Photography Playground. Przez kilka dni w czasie targów Photokina 2016 wszyscy uczestnicy będą mogli zwiedzić instalacje przygotowane przez międzynarodowych artystów.

Wśród tegorocznych wykonawców zobaczymy m.in. kolektyw Numen/For Use z instalacją o nazwie Tube Cologne, gdzie można chodzić wewnątrz zawieszonych w powietrzu tuneli zrobionych z siatki zabezpieczającej. Zobaczymy także grupę audiowizualną Humantic i ich projekt o nazwie EyeCatcher, który łączy nowoczesną technologię z pięknem ludzkiego oka. Ochotnicy będą mogli podejść do specjalnego urządzenia, które fotografuje siatkówkę, a potem wyświetla obraz w dużym rozmiarze. Ponadto zobaczymy japońskiego artystę Harukę Kojin z instalacją Contact Lens. Martin Butler, zajmujący się w swojej sztuce iluzjami optycznymi, zaprezentuje projekt ø, natomiast kolektyw animatorów schnellebuntebilder przygotował projekt Fantastic Voyage.

Wszystkie te atrakcje zobaczycie w magazynach znajdujących się w dzielnicy Carlswerk w Kolonii. Wstęp jest bezpłatny, a na czas zwiedzania każdy uczestnik będzie mógł za darmo wypożyczyć bezlusterkowce Olympus z serii OM-D lub PEN, a także obiektywy Zuiko. Dodatkowo na pamiątkę będzie można zatrzymać kartę pamięci z wydarzenia.

    PERSPECTIVE PLAYGROUND

    16.09. — 09.10.2016 Carlswerk / Magazin | Schanzenstraße 6–20 | Cologne

    Godziny otwarcia:

  • Niedziela — Środa 11:00 — 21:00
  • Czwartek — Sobota 11:00 — 23:00


  • Wyjątkowo, we wtorek 20.09.2016 wystawa będzie czynna od 11:00 — 18:00

Zobacz również: Tani, chiński bezlusterkowiec, Yi M1 w naszych rękach

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Startuje nowa edycja konkursu Nikon Photo Contest na 100-lecie firmy Nikon Rusza 6. edycja TIFF FESTIVAL we Wrocławiu. Zobaczcie co nas czeka Poznaj zwycięskie zdjęcia wyłonione w konkursie Bird Photographer of The Year 2016 Fujifilm zaprasza na warsztaty X-T2 Show w Warszawie Leica 6x7 Gallery Warszawa zaprezentuje prace Wacława Wantucha - mistrza polskiego aktu Tokina zaprasza na krajobrazowo-owczarskie warsztaty w Pieninach Warsztaty fotograficzne w Studio Huśtawka [sierpień - wrzesień 2016] Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 - Daily Vlog #3 Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 #WROCŁAW Była Minolta, jest Sony. To już 10 lat! Przed nami kolejna edycja warsztatów fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem i Kubą Kaźmierczykiem. Mamy dla was ofertę zniżkową! Rowerem z Wrocławia do Lublina - Eastreet, OKO i Wiktor Franko - Daily Vlog #2 Stwórz naturalny portret i wygraj warsztaty Profi Post Photo z House of Retouching Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [czerwiec 2016] Fotograficzny ‪Daily vlog z wernisażu konkursu Polska Ulicznie 2016 Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [maj 2016] Wirtualny spacer 360 stopnii po targach Film Video Foto 2016 w Łodzi Tam Gdzie Stało LOMO - na żywo o fotografii Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [kwiecień 2016] Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [marzec 2016] Bangkok Unseen - indywidualny warsztat fotografii dokumentalnej The Island - warsztaty fotografii dokumentalnej w Tajlandii Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [luty 2016] Największe na świecie targi elektroniki użytkowej CES 2016 w obiektywie Fotoblogii