Startuje szósta edycja warsztatów fotografii podróżniczej Marcina Dobasa

Fotograf, podróżnik i nasz bloger Marcin Dobas, po raz szósty organizuje warsztaty dla ludzi zafascynowanych podróżowaniem z aparatem. Dla wszystkich uczestników będzie to niezapomniana przygoda weekendowa w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce, Pieninach. Oprócz walorów wizualnych i okazji do nieustanego wyzwalania migawki, będzie to szansa na podniesienie swoich umiejętności i utrwalenie wiedzy pod okiem fachowców: między innymi naszego redakcyjnego kolegi, Jakuba Kaźmierczyka.

Marcin Dobas, wspólnie z naszym redakcyjnym kolegą, Jakubem Kaźmierczykiem, przygotowali cztery dni wypełnione atrakcjami, aż do ostatnich momentów trwania warsztatów. Program nie będzie skupiał się tylko i wyłącznie na aspektach podróżowania i zdjęciach. Organizatorzy przedstawią m. in. jak najlepiej przygotować i spakować sprzęt przed wyprawą, poruszą tematykę użytkowania zewnętrznych źródeł światła oraz filtrów, ponadto zgłębią zaawansowane techniki obróbki, katalogowania oraz wydruku zdjęć. Warsztaty skierowane są do osób, które posiadają już wiedzę podstawową w zakresie fotografii oraz nie mają problemu z obsługą własnego sprzętu.

Wyprawa z Marcinem i Kubą rozpocznie się 29 września i potrwa do 2 października 2016 w Kluszkowcach u podnóża góry Wdżar, gdzie uczestnicy będą zakwaterowani w Hotelu pod Wulkanem. W otoczeniu malowniczych pasm górskich Pienin, czas spędzony w fotograficznym towarzystwie będzie podzielony zarówno na część wykładową, jak i plenerową. Szczerze zachęcamy Was do spróbowania swoich sił, niewątpliwie będzie to świetna okazja do wzbogacenia wiedzy oraz wymiany doświadczeń i poznania nowych kontaktów fotograficznych. Więcej informacji oraz zapisy znajdziecie na stronie wyprawyfoto.com.pl. Partnerami warsztatów jest Fotoblogia.pl oraz marki: Datacolor, Eizo, Epson, Hoya Filters, Intel, Notopstryk.pl, Olympus, Tokina, Trioppo, Wacom, Genesis gear, Quadralite.

WARSZTATY FOTOGRAFI PODRÓŻNICZEJ

- Prowadzący: Marcin Dobas i Jakub Kaźmierczyk

- Termin: 29 września — 2 października 2016 r.

- Czas trwania: 4 dni

- Lokalizacja: „Hotel pod Wulkanem" w Kluszowicach / Pieniny

- Cena: regularna: 899 zł, do 9 września cena 799 PLN + książka Marcina Dobasa „Fotowyprawy, czyli 9 opowieści o fotografii” gratis

- Więcej informacji: wyprawyfoto.com.pl

Zobacz również: Dopasowywanie koloru skóry w Photoshopie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Firma Olympus zaprasza na interaktywną wystawę Perspective Playground w Kolonii Startuje nowa edycja konkursu Nikon Photo Contest na 100-lecie firmy Nikon Rusza 6. edycja TIFF FESTIVAL we Wrocławiu. Zobaczcie co nas czeka Poznaj zwycięskie zdjęcia wyłonione w konkursie Bird Photographer of The Year 2016 Fujifilm zaprasza na warsztaty X-T2 Show w Warszawie Leica 6x7 Gallery Warszawa zaprezentuje prace Wacława Wantucha - mistrza polskiego aktu Tokina zaprasza na krajobrazowo-owczarskie warsztaty w Pieninach Warsztaty fotograficzne w Studio Huśtawka [sierpień - wrzesień 2016] Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 - Daily Vlog #3 Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 #WROCŁAW Była Minolta, jest Sony. To już 10 lat! Przed nami kolejna edycja warsztatów fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem i Kubą Kaźmierczykiem. Mamy dla was ofertę zniżkową! Rowerem z Wrocławia do Lublina - Eastreet, OKO i Wiktor Franko - Daily Vlog #2 Stwórz naturalny portret i wygraj warsztaty Profi Post Photo z House of Retouching Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [czerwiec 2016] Fotograficzny ‪Daily vlog z wernisażu konkursu Polska Ulicznie 2016 Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [maj 2016] Wirtualny spacer 360 stopnii po targach Film Video Foto 2016 w Łodzi Tam Gdzie Stało LOMO - na żywo o fotografii Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [kwiecień 2016] Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [marzec 2016] Bangkok Unseen - indywidualny warsztat fotografii dokumentalnej The Island - warsztaty fotografii dokumentalnej w Tajlandii Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [luty 2016]