Instameet Canon - zwiedzaj Wrocław i testuj najnowszy sprzęt fotograficzny

Piękna pogoda, towarzystwo fanów fotografii, zwiedzanie Wrocławia i testowanie najnowszych produktów marki Canon - tak w skróciem można opisać pierwsze Instameet Canon. Co ważne, wejściówek na to inspirujące spotkanie nie można kupić, a jedynie wygrać w konkursie.

Canon Polska wraz z zespołem Kocham Wrocław organizują pierwsze w Polsce wspólne spotkanie: Instameet Canon we Wrocławiu, które odbędzie się w najbliższą niedzielę, 18 września.

Instameet to spotkanie fanów fotografii mobilnej, w czasie których wspólnie fotografują oraz zwiedzają dane miejsce. Spotkania te są organizowane przez zarządców grup na Instagramie. Idea spotkań Instameet narodziła się w Hiszpanii i szybko przyjęła się na całym świecie, w tym, w Polsce.

Jak wziąć udział w Instameet Canon we Wrocławiu? Spotkanie nie jest niestety otwarte dla wszystkich ze względów organizacyjnych. Wystarczy jednak zamieścić na swoim profilu na Instagramie zdjęcie prezentujące ciekawe miejsce we Wrocławiu i oznaczyć je hasztagami: #CanonPolska #OdkrywcyCanon #OdkryjWroclaw. Autorzy najciekawszych prac otrzymają zaproszenie na pierwszą edycję Instameet Canon. Będzie to świetna okazja, aby wraz z Canon Polska i zespołem Kocham Wrocław zobaczyć to niezwykłe miasto na nowo i przetestować sprzęt fotograficzny. Zdjęcia można zgłaszać do końca 15 września. Rozstrzygnięcie w piątek. Regulamin dostępny jest tutaj. Warto też śledzić profil Canon Polska na Instagramie.

Zobacz również: Lightroom Mobile - test

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Firma Olympus zaprasza na interaktywną wystawę Perspective Playground w Kolonii Photokina 2016 - relacja z największych targów sprzętu fotograficznego Startuje szósta edycja warsztatów fotografii podróżniczej Marcina Dobasa Startuje nowa edycja konkursu Nikon Photo Contest na 100-lecie firmy Nikon Rusza 6. edycja TIFF FESTIVAL we Wrocławiu. Zobaczcie co nas czeka Poznaj zwycięskie zdjęcia wyłonione w konkursie Bird Photographer of The Year 2016 Fujifilm zaprasza na warsztaty X-T2 Show w Warszawie Leica 6x7 Gallery Warszawa zaprezentuje prace Wacława Wantucha - mistrza polskiego aktu Tokina zaprasza na krajobrazowo-owczarskie warsztaty w Pieninach Warsztaty fotograficzne w Studio Huśtawka [sierpień - wrzesień 2016] Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 - Daily Vlog #3 Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 #WROCŁAW Była Minolta, jest Sony. To już 10 lat! Przed nami kolejna edycja warsztatów fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem i Kubą Kaźmierczykiem. Mamy dla was ofertę zniżkową! Rowerem z Wrocławia do Lublina - Eastreet, OKO i Wiktor Franko - Daily Vlog #2 Stwórz naturalny portret i wygraj warsztaty Profi Post Photo z House of Retouching Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [czerwiec 2016] Fotograficzny ‪Daily vlog z wernisażu konkursu Polska Ulicznie 2016 Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [maj 2016] Wirtualny spacer 360 stopnii po targach Film Video Foto 2016 w Łodzi Tam Gdzie Stało LOMO - na żywo o fotografii Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [kwiecień 2016] Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [marzec 2016] Bangkok Unseen - indywidualny warsztat fotografii dokumentalnej