Aurora HDR 2017 umożliwia edytowanie plików RAW w formacie DNG

Fotografom krajobrazu oraz architektury na pewno nie jest obca technika HDR, która polega na łączeniu wielu ekspozycji, celem zwiększenia dynamiki tonalnej obrazu. Na rynku pojawia się coraz więcej programów, lecz nieliczne z nich dają zadowalające efekty. Co sądzicie o Aurorze HDR 2017?

Kilka dni temu firma Macphun wypuściła najnowszą wersję swojego edytora do zdjęć HDR, kierowanego do użytkowników Maców – Aurora HDR 2017. W nowej odsłonie programu ulepszono szybkość działania, poprawiono interfejs użytkownika i dodano kilka usprawnień, które sprawią, że obraz wyjściowy będzie wyższej jakości niż uprzednio.

Główne zmiany dotyczą kontroli maskowania luminacji, nowego silnika tone-mappingu, batch processingu, filtra polaryzacyjnego, presetów, paneli korekcji. Dodano również tryby krycia warstw, przyspieszono przetwarzanie plików RAW oraz wgrano wsparcie plików DNG.

Aurora HDR 2017 wyjdzie oficjalnie 29 września 2016 roku i będzie kosztowała 99 dolarów, aczkolwiek obecnie trwa przedsprzedaż, która zawiera różne dodatki dla nowych oraz dawnych użytkowników. W przedsprzedaży Aurora kosztuje 89 dolarów dla nowych użytkowników i 69 dolarów dla już korzystających z programu. Promocja trwa do 29 września.

Więcej o programie przeczytacie na stronie producenta.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Lekarze i pielęgniarki po dyżurach. Te selfie pokazują twarze prawdziwych bohaterów PicTreat upiększy każdego? Sprzętowe podsumowanie tygodnia (02-08.11) XII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video 2009 Nowa akcja ?cashback? Nikona na wiosnę? FavShare ? hiszpańskie 20GB na zdjęcia Koniec Digart.pl. Onet zamyka legendarny polski serwis dla artystów Przez tę sesję kobieta straciła pracę. Czy tak powinno być? 40 warsztatów Olympusa czeka na Was na targach World Travel Show w Nadarzynie iPhone w końcu z prawdziwym aparatem - czyli co raduje serce fotografa po premierze iOS8. Pentax XG-1 z 52-krotnym zoomem już za miesiąc Pół żartem, pół serio o tym, jak rozpoznać prawdziwie zawodowego fotografa

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia. Jezioro Aralskie znika na naszych oczach Jaki smartfon wybrać dla siebie?