Fotoblogia.pl poszukuje współpracowników do pisania tekstów

W związku z intensywnym rozwojem serwisu poszukujemy nowych współpracowników, którzy pomogą nam w dalszym intensywnym rozwoju Fotoblogii – największego bloga o fotografii w Polsce. Jeśli chcesz dla nas pisać - skontaktuj się z nami!

Obecny zespół redaktorów, współpracowników i stażysty Fotoblogia.pl.

Obecny zespół redaktorów, współpracowników i stażysty Fotoblogia.pl. (© Mateusz Żołyniak)

Jesteś fotografem lub osobą zajmującą się filmowaniem i lubisz pisać? Fotoblogia.pl poszukuje współpracowników do pracy — zarówno zdalnie, jak i na miejscu, gdzie mamy redakcję (Wrocław, Warszawa). Jeśli uważasz, że masz nam coś ciekawego do zaproponowania, to skontaktuj się z nami — odpowiemy na każdą wiadomość.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy - od pracy stałej w redakcji, przez przygotowywanie zdalnie tekstów na zamówienie, po zupełnie luźne prowadzenie bloga lub staż. Dla nas liczy się Twoja pasja, zaangażowanie, rzetelność, chęć to rozwoju i to, co umiesz. Chcielibyśmy zobaczyć też, jakie masz doświadczenie w pisaniu oraz, jakie zdjęcia robisz. Przekonaj nas, że to właśnie Ty jesteś osobą, z którą chcemy współpracować, a będziemy współpracować.

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z Fotoblogia.pl, to napisz do mnie: krzysztof.basel@fotoblogia.pl. W wiadomości nie może zabraknąć linku do portfolio oraz przykładowych tekstów (posty z bloga też są w porządku). Maila zatytułuj „Praca Fotoblogia.pl". Napisz kilka słów o sobie — czym się zajmujesz, jakie masz doświadczenie i o czym chciałbyś/chciałabyś pisać u nas. Możesz też po prostu dołączyć CV, które rozbuduje propozycję współpracy.

Fotoblogia.pl to obecnie najbardziej popularny blog o fotografii w Polsce, który odwiedza regularnie ok. 300 tys. czytelników w miesiącu. Od ponad roku jesteśmy częścią Grupy Wirtualna Polska - lidera w swojej branży w Polsce. Mamy redakcję we Wrocławiu przy pl. Grunwaldzkim 23 na 9. piętrze. Biuro Blomedia.pl, czyli naszego wydawcy, znajduje się z kolei w Warszawie przy Jutrzenki 137A. Redakcja liczy cztery stale piszące osoby oraz kilkunastu blogerów, współpracowników zdalnych. Współpracując z Fotoblogia.pl masz możliwość dołączenia do aktywnego, profesjonalnego zespołu pełnego pasji. Działający z nami fotografowie cenią także możliwość promocji swojej twórczości oraz dostępu do najnowszych sprzętów czy branżowych wydarzeń. Czekamy na Ciebie!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Warsztaty fotograficzne w Studio Huśtawka [październik 2016] Targi Photokina 2016 pokazały, że branża fotograficzna się nie kończy, a jedynie zmienia na lepsze Canon na targach Photokina 2016, czyli uwieczniaj, przechowuj i dziel się Byliśmy na Instameet Canon - inspirującym spotkaniu Instagramowiczów z Wrocławia Uwieczniaj, przechowuj i dziel się Firma Quadralite zaprasza na warsztaty z podstaw fotografii Instameet Canon - zwiedzaj Wrocław i testuj najnowszy sprzęt fotograficzny Firma Olympus zaprasza na interaktywną wystawę Perspective Playground w Kolonii Photokina 2016 - relacja z największych targów sprzętu fotograficznego Startuje szósta edycja warsztatów fotografii podróżniczej Marcina Dobasa Startuje nowa edycja konkursu Nikon Photo Contest na 100-lecie firmy Nikon Rusza 6. edycja TIFF FESTIVAL we Wrocławiu. Zobaczcie co nas czeka Poznaj zwycięskie zdjęcia wyłonione w konkursie Bird Photographer of The Year 2016 Fujifilm zaprasza na warsztaty X-T2 Show w Warszawie Leica 6x7 Gallery Warszawa zaprezentuje prace Wacława Wantucha - mistrza polskiego aktu Tokina zaprasza na krajobrazowo-owczarskie warsztaty w Pieninach Warsztaty fotograficzne w Studio Huśtawka [sierpień - wrzesień 2016] Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 - Daily Vlog #3 Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 #WROCŁAW Była Minolta, jest Sony. To już 10 lat! Przed nami kolejna edycja warsztatów fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem i Kubą Kaźmierczykiem. Mamy dla was ofertę zniżkową! Rowerem z Wrocławia do Lublina - Eastreet, OKO i Wiktor Franko - Daily Vlog #2 Stwórz naturalny portret i wygraj warsztaty Profi Post Photo z House of Retouching Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [czerwiec 2016]