Fotoblogia.pl poszukuje współpracowników do pisania tekstów

W związku z intensywnym rozwojem serwisu poszukujemy nowych współpracowników, którzy pomogą nam w dalszym intensywnym rozwoju Fotoblogii – największego bloga o fotografii w Polsce. Jeśli chcesz dla nas pisać - skontaktuj się z nami!

Obecny zespół redaktorów, współpracowników i stażysty Fotoblogia.pl.

Obecny zespół redaktorów, współpracowników i stażysty Fotoblogia.pl. (© Mateusz Żołyniak)

Jesteś fotografem lub osobą zajmującą się filmowaniem i lubisz pisać? Fotoblogia.pl poszukuje współpracowników do pracy — zarówno zdalnie, jak i na miejscu, gdzie mamy redakcję (Wrocław, Warszawa). Jeśli uważasz, że masz nam coś ciekawego do zaproponowania, to skontaktuj się z nami — odpowiemy na każdą wiadomość.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy - od pracy stałej w redakcji, przez przygotowywanie zdalnie tekstów na zamówienie, po zupełnie luźne prowadzenie bloga lub staż. Dla nas liczy się Twoja pasja, zaangażowanie, rzetelność, chęć to rozwoju i to, co umiesz. Chcielibyśmy zobaczyć też, jakie masz doświadczenie w pisaniu oraz, jakie zdjęcia robisz. Przekonaj nas, że to właśnie Ty jesteś osobą, z którą chcemy współpracować, a będziemy współpracować.

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z Fotoblogia.pl, to napisz do mnie: krzysztof.basel@fotoblogia.pl. W wiadomości nie może zabraknąć linku do portfolio oraz przykładowych tekstów (posty z bloga też są w porządku). Maila zatytułuj „Praca Fotoblogia.pl". Napisz kilka słów o sobie — czym się zajmujesz, jakie masz doświadczenie i o czym chciałbyś/chciałabyś pisać u nas. Możesz też po prostu dołączyć CV, które rozbuduje propozycję współpracy.

Fotoblogia.pl to obecnie najbardziej popularny blog o fotografii w Polsce, który odwiedza regularnie ok. 300 tys. czytelników w miesiącu. Od ponad roku jesteśmy częścią Grupy Wirtualna Polska - lidera w swojej branży w Polsce. Mamy redakcję we Wrocławiu przy pl. Grunwaldzkim 23 na 9. piętrze. Biuro Blomedia.pl, czyli naszego wydawcy, znajduje się z kolei w Warszawie przy Jutrzenki 137A. Redakcja liczy cztery stale piszące osoby oraz kilkunastu blogerów, współpracowników zdalnych. Współpracując z Fotoblogia.pl masz możliwość dołączenia do aktywnego, profesjonalnego zespołu pełnego pasji. Działający z nami fotografowie cenią także możliwość promocji swojej twórczości oraz dostępu do najnowszych sprzętów czy branżowych wydarzeń. Czekamy na Ciebie!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Przegląd portfolio z Bochenkiem i Ostręgą na Festiwalu WSF Fotoblogia patronuje: Warsztaty Sztuki Fotografii z Mistrzem Filmowy "Nikon Festival" - nagraj swoje 140 sekund Jak powstawały zdjęcia znanego fotografa Mariusza Foreckiego? Postproducenci brytyjskiej rodziny królewskiej szkolą w poznańskiej agencji GPD Konkurs fotożart dla studentów Modelki fotografowane na dnie basenu przez szklaną ścianę Warsztaty Napo Images pod patronatem Fotoblogii Pokaż swoje prace na "Street Photography Now" i wygraj nagrody Galeria Bezdomna w Warszawie G.M.B. Akash laureatem Travel Photographer of the Year 2009 Wyłoniono zwycięzców III edycji Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej