Oto prosta metoda, jak zrobić obrotową platformę do ciekawych zdjęć poklatkowych [zrób to sam]

Minutnik do jajek, klej na gorąco i nożyczki - te i kilka innych rzeczy mogą sprawić, że Wasze filmy poklatkowe będą jeszcze lepsze.

Filmy poklatkowe są cały czas bardzo modne. Pokazujemy, w jaki sposób sprawić, aby nasze materiały typu timelapse były jeszcze bardziej interesujące. Sposobem na to jest prosta platforma do obracania kamery sportowej, takiej jak GoPro, Nikon KeyMission czy Sony Action Cam. Do dzieła!

Potrzebne będą:

  1. minutnik do jajek
  2. kamera sportowa
  3. płaskie mocowanie kamery
  4. trzpień z mocowaniem statywowym
  5. gruba dwustronna taśma klejąca
  6. klej na gorące
  7. nożyczki

Zobacz więcej artykułów z serii: Zrób to sam

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Z lampą w plener - od czego zacząć? [poradnik] Miasto - fotograficzne bogactwo możliwości [poradnik] Czas zwariować Jakie powinny być proporcje zdjęcia do dowodu? Poznaj aktualne wymogi Jaki papier wybrać do fotoksiążki? Kiedy zapadnie zmrok, czyli obróbka zdjęć nocnych [wideoporadnik] 5 planet w jednej linii na porannym niebie Jak robić naturalne zdjęcia noworodkom? Wygodne jak profile, czyli dlaczego prawie nie obrabiamy naszych zdjęć Zrób to sam - plaster miodu na lampę systemową [wideoporadnik] Błyskawiczna i efektowna obróbka wakacyjnych zdjęć w Adobe Lightroom [wideoporadnik] Słuchajmy Zdjęć