Oto prosta metoda, jak zrobić obrotową platformę do ciekawych zdjęć poklatkowych [zrób to sam]

Minutnik do jajek, klej na gorąco i nożyczki - te i kilka innych rzeczy mogą sprawić, że Wasze filmy poklatkowe będą jeszcze lepsze.

Filmy poklatkowe są cały czas bardzo modne. Pokazujemy, w jaki sposób sprawić, aby nasze materiały typu timelapse były jeszcze bardziej interesujące. Sposobem na to jest prosta platforma do obracania kamery sportowej, takiej jak GoPro, Nikon KeyMission czy Sony Action Cam. Do dzieła!

Potrzebne będą:

  1. minutnik do jajek
  2. kamera sportowa
  3. płaskie mocowanie kamery
  4. trzpień z mocowaniem statywowym
  5. gruba dwustronna taśma klejąca
  6. klej na gorące
  7. nożyczki

Zobacz więcej artykułów z serii: Zrób to sam

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Jak najlepiej ustawić lustrzankę Canona do nagrywania filmów? [wideo] Jak zmusić zwierzęta do pozowania na zdjęciach? Naucz się malować światłem w 5 minut [wideoporadnik] Jak kręcić filmy lustrzankami? Rusza nowy cykl na Fotoblogii [wideo] 'Ruszcie tyłek z fotela i pstrykajcie ile wlezie" - Chase Jarvis radzi początkującym Efekt retro w 5 minut przy użyciu darmowego Gimpa [wideoporadnik] Krok po kroku: obróbka krajobrazów w Adobe Lightroom [wideoporadnik] Jak fotografować krajobrazy i budynki, aby nie wyglądały banalnie [poradnik] Efekt 3D w 3 minuty w Adobe Photoshop [wideoporadnik] 5 prostych trików z wykorzystaniem paska do aparatu Zbuduj w kilka minut cyfrową camerę obscurę na Światowy Dzień Fotografii Otworkowej! Pomoc przy kalibracji obiektywu [poradnik]

Popularne w tym tygodniu:

Jak układać dłonie na zdjęciach portretowych? Jak usunąć ogrodzenie ze zdjęcia? Jest na to prosty sposób Czego nie robić fotografując w kościele TIFF czy PSD? Jaki format plików w Photoshopie? Jak radzić sobie z krytycyzmem w sieci? Fotografia Analogowa Cz. III: Jaki film wybrać? Jaki wybrać obiektyw? Jak robić dobre kopie zapasowe? Co to jest telekonwerter? Jak wybrać obiektyw? Jak zmienić dpi zdjęcia Jak zrobić cień w Photoshopie Czego potrzeba w domowej ciemni fotograficznej?