4 fotografom zostało rzucone wyzwanie zrobienia zdjęć do wystawy w 24 godziny. Czy podołali temu zadaniu?

Firma Canon rzuciła wyzwanie 4 fotografom. W ramach pokazania, że Canon EOS 5D Mark IV jest aparatem, którego można być pewnym, producent dał artystom 24 godziny na przygotowanie materiału wystawowego. Oto, jak sobie z tym poradzili.

Whitney Museum of Art w Nowym Jorku to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na świecie, w którym można wystawić swoje prace. Firma Canon powiedziała czwórce fotografów krótko: „Zróbcie zdjęcia i złóżcie materiał do wystawy w 24 godziny”.

W „szczęśliwej” czwórce byli: Roberto Valenzuela, Jendra Jarnagin, Sue Bryce oraz Alex Strohl. Na potrzeby zadania każda z osób dostała nową lustrzankę cyfrową Canona – model Canon EOS 5D Mark IV. Czas na zrealizowanie wyzwania rozpoczął się, kiedy fotografowie otworzyli pudełka z aparatami.

Na wystawę zostało zaproszonych 130 osób ze środowiska prasowego i fotograficznego. Kiedy goście dotarli na miejsce, wszystkie ramy były puste. W trakcie nocy zdjęcia, które dostarczyli fotografowie, były drukowane na miejscu oraz oprawiane.

Firma od samego początku wierzyła w tych fotografów: „Nie wiedzieliśmy, jakie zdjęcia zrobią fotografowie, ale wiedzieliśmy, że nadadzą się na wystawę”.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Dron nie miał szans w starciu z helikopterem MIOPS Mobile - całkowicie nowe spojrzenie na zdalne wyzwalanie migawki Zobacz swoich przyszłych potomków na fotografiach Teleskop Hubble’a skończył 29 lat! To zdjęcie to hołd dla naukowców Rzadki anioł morski na filmie. Te stworzenia naprawdę istnieją Ciemna strona Księżyca z Ziemią w tle. To pierwsze takie zdjęcie Ostatni mieszkańcy "najgorszego" zoo na świecie uwolnieni. Zdjęcia pokazują ich drogę do lepszego życia Niesamowite zdjęcia z Norylska. Spadło tam tyle śniegu, że ludzie nie mogą się odkopać Kamera wzięła łysinę sędziego za piłkę. Całkiem dobrze ją śledziła Burzowy Jowisz. Niezwykłe zdjęcie z Teleskopu Hubble'a 30 tysięcy muzealnych eksponatów dostępne w internetowej galerii 2,5 miliarda kradzionych zdjęć dziennie. Sprawdź, gdzie jest ich najwięcej

Popularne w tym tygodniu:

Zjawiskowa natura na filmie. To nie jest science-fiction Wzruszający obraz natury. Niedźwiedzica opłakiwała zabite młode SpongeBob i Patrick naprawdę istnieją! Ujęła ich podwodna kamera Był krok od śmierci. Starcie z rekinem nagrał pilot drona Transseksualna modelka w Sports Illustrated. Zapozowała w stroju kąpielowym