Dron z panelem LED 1000W daje imponujące świetlne efekty

1000-watowy panel LED, który stworzył Daniel Riley, daje światło o mocy 90000 lumenów. To ogromna siła, która potrafi rozjaśnić najciemniejsze mroki. Zobaczcie efekt, który uzyskał twórca tego urządzenia.

Sam panel powstał prawie rok temu, lecz dopiero teraz poniosły go przestworza. W pierwszej kolejności panel wymagał modyfikacji. Daniel Riley zamienił tanie LEDy na elementy Yuji CRI LED, które są dużo jaśniejsze, niż te zamontowane początkowo oraz cechują się jednolitą barwą.

Po udoskonaleniu światełek przyszedł czas na drona. Do swojego projektu Riley wybrał 8-śmigłowe urządzenie Freefly Alta, do którego przymocował dodatkową baterię, służącą jako zasilanie panelu. Wybór na ten model padł ze względu na jego jasne światła na każdym z ramion, co pozwala odpowiednio go spozycjonować w nocy oraz zmienić kolor lampek za pomocą aplikacji ze smartfona. Dron z zapalonym panelem LED może latać bez przerwy przez około 10 minut na jednym ładowaniu.

Dodatkowo Riley zamontował na dronie zdalny włącznik panelu LED, co pozwala mu na włączenie światła dopiero wtedy, gdy urządzenie znajdzie się w odpowiedniej pozycji.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Drodzy sprzedawcy sprzętu, traktujcie nas poważnie! Jedyne zdjęcie z wyjątkowego ślubu. Pobrali się w szpitalu zakaźnym Która zebra na zdjęciu jest z przodu: lewa czy prawa? Rozwiążesz zagadkę? Sony Digital Filter, czyli zaawansowany filtr ND i HDR w formie aplikacji do aparatów Jak sprawdził się tani obiektyw Yongnuo z profesjonalną kamerą Red Dragon 5K Przyjrzyj się uważnie, a zobaczysz twarz na niebie Skandaliczna naga sesja w Dubaju: 40 modelek i 1 fotograf. Co najmniej 12 osób zatrzymano Czy Sony przestanie sprzedawać matryce innym firmom fotograficznym? Jak nagrać pocisk lecący z prędkością 1500 m/s lub wybuch bomby? Genialne zdjęcie lwa morskiego w paszczy walenia podbija internet Astronautka NASA wzięła ze sobą na sesję swojego 4-letniego synka. Te zdjęcia rozgrzeją wasze serca "Z dzieckiem wszystko w porządku?" Zobacz genialne zdjęcia, które wysyła ojciec

Popularne w tym tygodniu:

Te zdjęcia to koszmar. Retusz zdecydowanie nie jest ich mocną stroną Awaryjne lądowanie samolotu i mężczyzna rzucony na ziemię. Wzięli aparat za bombę Fotografie zwierząt, które utknęły w nietypowych miejscach. Patrząc na nie uśmiejesz się do łez Zwierzęta jesienią są doskonałym tematem do fotografowania Kamera monitorująca foki odnaleziona po 3,5 roku. Zawiera bardzo ważne nagrania Gneisenau, czyli zatopiony w Gdyni pancernik niemiecki Zdjęcia uratowały mu życie. Poznajcie historię niewidomego psa o imieniu Tofu Sztuczna inteligencja pomyliła na zdjęciu kobietę z samochodem. Wystawiła mandat Kochasz fotografię i kraftowe piwo? Te szklanki są dla ciebie Dym z wulkanu na La Palmie ma ponad 2400 metrów wysokości. Zdjęcie zapiera dech w piersi Pierwsze takie wideo w historii: kształtowanie się kryształów soli na poziomie molekularnym Niesamowite kształty na tafli wody. Wiemy, co i dlaczego je wytwarza