Zimowa oferta firmy Olympus pozwoli Wam zaoszczędzić nawet 2840 złotych

Jesienne i zimowe wieczory to czas, który można poświęcić na rozwijanie swojej fotograficznej pasji. Żeby Was do tego zachęcić firma Olympus przygotowała specjalną zimową ofertę.

© Olympus

Za zakup wybranych produktów z zimowej oferty firmy Olympus możecie otrzymać zwrot o łącznej wartości nawet 2840 złotych. Promocja trwa od 24 października do 12 stycznia 2017 roku.
Produkty objęte promocją to:

Obiektywy:

Aparaty:

Zestawy z wyżej wymienionymi aparatami

By otrzymać bonus należy wypełnić formularz, który wraz z dodatkowymi informacjami znajdziecie na stronie producenta.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Fotoreporter Jakub Szymczuk opowiada o pracy na Majdanie Jak wygląda życie zawodowego rybaka, który jest… fotografem? Tak Nikon D4 radzi sobie z wideo FotoUBER #1 - fotograficzne wiadomości na maj 2016 Surrealistyczne kolaże artystki pokazujące połączenia wizualne między niezwiązanymi rzeczami Firma Samyang przygotowała specjalną ofertę na jesienne dni Obsesyjne robienie selfie to już oficjalnie zaburzenie psychiczne o nazwie "Selfitis" Czy iPhone 7 będzie miał większą matrycę, niż poprzednie? Nikon D3400 – amatorska lustrzanka z funkcją SnapBridge i wydajnością do 1200 zdjęć 3-osiowa stabilizacja i czujniki AF na matrycy do smartfonów. Takie rzeczy to tylko w Sony Adobe zarobiło rekordowo dużo. Wszystko przez abonament Creative Cloud Wypróbuj Adobe Photoshop CS6 beta już dzisiaj!

Popularne w tym tygodniu:

Ptaki osierociły tysiące jaj. Wszystko to wina bezmyślnych operatorów dronów