Ta Leica dla prawdziwych snajperów może być Wasza za jedyne 350 tysięcy złotych

Na pewno większość z Was widziała zestaw snajperski z Zenitem, ale Leica to zdecydowanie coś innego. Pięknie rzeźbione drewno, idealny celownik i czuły spust migawki. Miejmy nadzieję, że jest cichsza niż prawdziwa strzelba!

Na co by wydać wolne 350 tysięcy złotych… Hm… Może strzelba z prawdziwego zdarzenia dobrze będzie wyglądała na półce? Przecież każdy z nas lubi ładne rzeczy. A jeśli jeszcze będzie tam gdzieś napisane „Leica” to już w ogóle!

Pierwsze zestawy snajperskie Leica zostały wyprodukowane i sprzedane pod koniec lat 30. XX wieku. 19 listopada pojawią się na 30 aukcji WestLicht. Aparaty są wyposażone w piękną drewnianą kolbę, przedłużony wizjer z pryzmatem oraz system wyzwalania spustu migawki.

Zestaw RIFLE jest wyposażony w obiektyw 20 cm (200 mm), a RITEL w 40 cm (400 mm). Oba z nich są wyposażone w oryginalne skrzynki. Coś pięknego. Miejmy nadzieję, że ta broń się nie zacina, a jej celność jest idealna.

Zestaw Leica RIFLE jest obecnie wystawiony za 80 tysięcy euro, natomiast RITEL za 90 tysięcy. Ciekawe, jakie ceny osiągną na koniec aukcji.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Sprzęt:

Wyciekły zdjęcia Canona EOS R6. Zapowiada się przemyślany aparat Zgrabne superzoomy Olympus SZ-14 i SZ-11 ze stabilizacją wideo Pentax prezentuje nowy obiektyw Macro D FA 100mm F2.8 WR Firma Marumi prezentuje wysokiej jakości filtry ochronne i ND Nowy standard SD Express 8.0 pozwoli na transfer plików z prędkością 4 Gb/s Fujifilm X20 - zgrabny kompakt z matrycą X - Trans CMOS II Canon EOS 1D-X Mark III: Aktualizacja usuwa błąd zawieszania się i dodaje wideo 24p Canon vs Nikon - najstarszy konflikt w 2016 roku GoPro HERO 6 - nowa kamera sportowa z filmami 4K 60p, poprawioną stabilizacją i lepszą jakością obrazu Uratujcie Polaroida! Kolejne urządzenia WD padają ofiarą hakerów. Producent ich nie zaktualizuje Oto sposób, aby robić zdjęcia z powietrza bez drona czy samolotu

Popularne w tym tygodniu:

Sony Alpha 7 IV dostał funkcję odczytu ekranu. Pomoże osobom niedowidzącym Street View ma 15 lat. Google testuje nowy aparat Fotograficzna symfonia migawek. To miód dla uszu każdego fotografa Nine Volt AirCap to bat na złodziei. Osłona aparatu z tajną skrytką na AirTag