Profesjonalne kursy fotografii w zasięgu ręki - fotograficzne piątki z Olympus

Firma Olympus przygotowała specjalną ofertę na zimowe dni. Kupując objęte promocją produkty, otrzymamy możliwość bezpłatnego udziału w wybranych warsztatach fotograficznych.

© Olympus

Kupując w okresie od 20 listopada 2016 do 28 lutego 2017 aparat z serii OM-D i PEN, obiektyw M. Zuiko lub lampę błyskową Olympus, dostaniemy możliwość udziału w jednym z trzech tematycznych kursów. Organizatorem warsztatów wraz firmą Olympus jest renomowana Akademia Fotografii.

Do wyboru są trzy zakresy tematyczne: fotografia portretowa, krajobrazowa i architektury oraz kurs podstaw fotografii. Będziecie mogli pod okiem profesjonalistów wyciągnąć jak najwięcej z nowo zakupionego sprzętu Olympusa. Ćwiczenia praktyczne obejmują najważniejsze zagadnienia potrzebne do rozpoczęcia swojej fotograficznej przygody.

Portreciści będą uczyć się m.in. jak nawiązywać kontakt z fotografowaną osobą, sposobów korzystania z różnych rodzajów światła, zdolności łączenia ze sobą elementów portretu. Dla wielbicieli naturalnych pejzaży przygotowano program zakładający zagadnienia poprawnego doboru sprzętu, komponowania obrazu i parametrów ekspozycji, fotografowania przestrzeni miejskich i naturalnych, a także fotografowanie we wnętrzu z wykorzystaniem światła naturalnego.

Kurs podstawowy przygotowano z myślą o osobach, które dopiero zaczynają poznawać fotografię. Nauczycie się kształtować fotografowany obraz wykorzystując w pełni swój sprzęt, stosować zabiegi kompozycyjne aby jak najlepiej oddać pożądaną estetykę oraz, jak przerobić prosty pomysł w gotowe zdjęcie.

Kurs odbywa się zawsze w piątki w godzinach 10 — 19 w Krakowie lub Warszawie. Rezerwacja terminów jest obowiązkowa, ponieważ ilość miejsc na każdy dzień jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji o warsztatach i zapisach znajdziecie na stronie internetowej promocji.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Wykonaj inspirujący portret i wygraj warsztaty z mistrzem [konkurs] Festiwal Warsztaty Sztuki Fotografii poszukuje wolontariuszy! TALENT ROKU galerii PIX.HOUSE - Daily Vlog #5 Pokochaj Fotografię: warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim Fotograficzny ‪Daily vlog z wernisażu konkursu Polska Ulicznie 2016 „Meet the Masters”, czyli poradniki mistrzów fotoedycji i grafiki Canon na targach Photokina 2016, czyli uwieczniaj, przechowuj i dziel się Wystawa młodych fotografów na Film Video Foto 2012 Konkurs fotograficzny TVP ?Dolina kreatywna? FOTOszkoła - warsztaty z Canonem i Cyfrowe.pl Fotofestiwal 2010 już od jutra "Gerald Howson: bardzo polska sprawa" - wystawa nieznanych fotografii w Jeleniej Górze

Popularne w tym tygodniu:

Tłum turystów we Władysławowie. Burmistrz odpowiada na zdjęcie fotoreportera