Paski do aparatów firmy Stroppa to stylowe akcesorium dla wymagających

Firma Stroppa debiutuje na rynku akcesoriów fotograficznych pierwszymi wersjami nowatorskich pasków do aparatów. Ręcznie wykonywane, charakteryzują się minimalistycznym wyglądem i stylowym wzornictwem.

© Stroppa

Paski do aparatów firmy Stroppa powstały z myślą o bezstresowym i niezaburzonym doświadczaniu fotografii, aby bez potrzeby nie myśleć o wadach standardowych pasków. Odznaczają się nietypowym wyglądem, i tak właściwie, nie przypominają w ogóle dobrze znanego nam akcesorium. Każdy pasek wykonywany jest ręcznie z prawdziwej, naturalnej skóry oraz wytrzymałych, mocnych lin żeglarskich lub wspinaczkowych.

Producent stawia na minimalizm, nie uświadczymy nigdzie na pasku plastikowych wstawek czy irytujących napisów. Obecnie dostępne są trzy warianty: Stroppa Flex, Duo i Active. Każdy wariant dostosowano do różnorodnych potrzeb fotografów. Możemy tradycyjnie zawiesić aparat na szyi lub owinąć pasek wokół nadgarstka. Pomimo wykonania z mocno splecionej liny postarano się o zachowanie pożądanej elastyczności, aby móc wygodnie fotografować.

W przyszłości przewidziane są różnorodne wersje kolorystyczne, obecnie wersje Stroppa Flex i Active dostępne są w odcieniach czerni, natomiast Duo wyróżnia się wzorem przywodzącym na myśl wełniany sweterek. Jeśli zależy Wam na wygodzie użytkowania, ale bierzecie pod uwagę stylowe wzornictwo, paski Stroppa są zdecydowanie produktem dla Was.

Wszystkie trzy wersje są dostępne w sprzedaży na stronie internetowej producenta w cenie 140 zł za sztukę. Pasek, który zamówicie, może mieć dowolną długość.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekawostki:

Nikkor 1200 mm f/11 - rzadki obiektyw trafił na eBaya Ciekawy eksperyment: portrety kolodionowe na opakowaniach po negatywach Olbrzymi kot pojawił się na ulicach Tokio. Robi wrażenie Jak działa Smooth Trans Focus w nowym obiektywie Sony 100 mm f/2.8 G Master? Sprzętowe nowości tygodnia (30.11-06.12) Było zdjęcie ziemniaka za milion euro, jest i ziemniaczany aparat Ubersnap umożliwia drukowanie GIF-ów Ozdoba na laptopa w stylu fotograficznym Olimpiada z zakazem używania dużych aparatów? Pierwsze takie zdjęcie Mgławicy Carina. Trudno uwierzyć, że jest prawdziwe Holandia: Babcia będzie musiała usunąć zdjęcia wnucząt przez RODO Astronauta miał nagrać kosmiczne ujęcia. Zapomniał karty do GoPro

Popularne w tym tygodniu:

Zjawiskowa natura na filmie. To nie jest science-fiction Wzruszający obraz natury. Niedźwiedzica opłakiwała zabite młode Był krok od śmierci. Starcie z rekinem nagrał pilot drona SpongeBob i Patrick naprawdę istnieją! Ujęła ich podwodna kamera