Oto przewodnik przez niesamowity i bardzo rzadki sprzęt Nikona

W Londynie znajduje się jeden z najbardziej znanych sklepów fotograficznych na świecie – Grays of Westminster. Znajdziecie w nim niesamowity sprzęt, który nie jest dostępny nigdzie indziej. Matt Granger postanowił oprowadzić Was po tym cudownym dobrobycie.

Grays of Westminster to sklep fotograficzny w Londynie, którego sława jest przeogromna. Miejsce jest znane z tego, że w środku znajdziecie niepowtarzalną i największą kolekcję sprzętu Nikona na świecie. Te rzadkie korpusy, obiektywy i akcesoria zostały skrzętnie zachomikowane i ukryte przed ludźmi.

Matt Granger (fotograf, znany kiedyś jako That Nikon Guy) postanowił zrobić sobie małą wycieczkę i odwiedził londyńską świątynię sprzętu. Jakimś trafem udało mu się nagrać 35-minutowy film, w którym oprowadzi Was po sklepie. Oczywiście nie zapomniał o tym, by pokazać Wam najrzadszy sprzęt Nikona, który istnieje. Miał również okazję spotkać się z twórcą tego pięknego miejsca i pogadać z nim o jego skarbach.

Bloger zakłada, że wycieczka była nieplanowana, co dodatkowo podkreśla życzliwość ekipy pracującej w Grays of Westimnster. W końcu, ile sprzedawców pozwoliłoby komuś z ulicy wejść i nagrać wideo o swoim asortymencie?

Znaleźliście w tym sprzęcie coś dla siebie? Ja powiem szczerze, że od jakiegoś czasu poluję na Nikona FE2 w nienaruszonym stanie, ale dość ciężko takiego znaleźć. Ach marzenia… warto je mieć.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekowstki:

Niesamowita Warszawa w obiektywie Macieja Margasa Magiczny Photoshop przyszłości pokazany na filmie Pięciokrotna tęcza. Udało się sfotografować niezwykłe zjawisko Shuttout.com - konkursy fotograficzne dla amatorów na których można zarobić Start rakiety kosmicznej widziany z nietypowej perspektywy Zaskakujące zdjęcia bardzo mokrych kotów Test w ciemno: Sony A9, Canon EOS-1DX Mark II i Nikon D5. Rozpoznasz zdjęcia? Zdania, których fotografowie nie znoszą Nowa i tania Leica! Metoda czyszczenia, która zabije każdy aparat. Nie róbcie tego w domu! FaceApp to nuda. Zamień swoje selfie na stary portret z AI Portraits Zobacz, jak zmieniły się nastolatki z całego świata przez ostatnie 100 lat

Popularne w tym tygodniu:

Zwierzęta, które służyły w I i II wojnie światowej. Fotograf pokazał je w nowej odsłonie