Oto przewodnik przez niesamowity i bardzo rzadki sprzęt Nikona

W Londynie znajduje się jeden z najbardziej znanych sklepów fotograficznych na świecie – Grays of Westminster. Znajdziecie w nim niesamowity sprzęt, który nie jest dostępny nigdzie indziej. Matt Granger postanowił oprowadzić Was po tym cudownym dobrobycie.

Grays of Westminster to sklep fotograficzny w Londynie, którego sława jest przeogromna. Miejsce jest znane z tego, że w środku znajdziecie niepowtarzalną i największą kolekcję sprzętu Nikona na świecie. Te rzadkie korpusy, obiektywy i akcesoria zostały skrzętnie zachomikowane i ukryte przed ludźmi.

Matt Granger (fotograf, znany kiedyś jako That Nikon Guy) postanowił zrobić sobie małą wycieczkę i odwiedził londyńską świątynię sprzętu. Jakimś trafem udało mu się nagrać 35-minutowy film, w którym oprowadzi Was po sklepie. Oczywiście nie zapomniał o tym, by pokazać Wam najrzadszy sprzęt Nikona, który istnieje. Miał również okazję spotkać się z twórcą tego pięknego miejsca i pogadać z nim o jego skarbach.

Bloger zakłada, że wycieczka była nieplanowana, co dodatkowo podkreśla życzliwość ekipy pracującej w Grays of Westimnster. W końcu, ile sprzedawców pozwoliłoby komuś z ulicy wejść i nagrać wideo o swoim asortymencie?

Znaleźliście w tym sprzęcie coś dla siebie? Ja powiem szczerze, że od jakiegoś czasu poluję na Nikona FE2 w nienaruszonym stanie, ale dość ciężko takiego znaleźć. Ach marzenia… warto je mieć.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekowstki:

Reklamy fotograficzne z lat 80 rozbawią cię do łez Dowiedz się, co znaczy symbol przekreślonego kółka na twoim aparacie Shuttout.com - konkursy fotograficzne dla amatorów na których można zarobić Nareszcie wiemy, ile zarabiają fotografowie ślubni w Polsce Czy można nauczyć się robić zdjęcia nie trzymając w ręce aparatu? Nadchodzi rewolucja w konstruowaniu obiektywów. Czy będą płaskie? Sprawdzamy jak działa funkcja 4K Photo i Post Focus w aparatach Panasonic Co robi 50 Canonów 1D X na szwajcarskiej rzece? Płaskie obiektywy już niedługo mogą pojawić się w fotografii i to nie tylko mobilnej Sports Illustrated zwalnia wszystkich swoich fotografów Selfie sprawia, że ludzie cię znienawidzą Nikon pracuje nad czujnikami wykrywającymi emocje podczas fotografowania