TIME wyjaśnia: Rogi Trumpa na okładce magazynu to zupełny przypadek

Donald Trump, amerykański prezydent-elekt, został wybrany przez magazyn na Człowieka Roku. Po zobaczeniu okładki ludzie od razu zaczęli zwracać uwagę na rogi, które tworzą się nad jego głową z litery „M”.

Na Twitterze rozgorzała dyskusja dotycząca doprawienia rogów (i to dosłownie!) nowo wygranemu prezydentowi Stanów Zjednoczonych. Magazyn Time nie mógł zostać bez odpowiedzi. Redakcja wyjaśnia, że „rogi” miało wiele osób już przed Donaldem Trumpem, niektórzy co najmniej 2 razy.

Kontrowersje wokół napisu „TIME” na górze wydania były omawiane wielokrotnie. Ze względu na stylistykę okładek i wykorzystywaną czcionkę dzieje się tak dość często. Władze magazynu zapewniają jednak, że wszelkiego rodzaju „nietoperze skrzydła” oraz „rogi” są wynikiem czystego przypadku.

Na Facebooku magazynu pojawił się post zawierający link do specjalnego artykułu, gdzie pokazane jest 35 okładek, na których wszyscy mają doprawione rogi. Wierzycie w takie zbiegi okoliczności, patrząc na osoby, którym zostały one dorobione?

Zobacz również: Cytaty fotografów, które warto znać

Myślę, że nie ma co się zagłębiać w kwestię tego, kto ma, a kto nie ma rogów. Faktycznie, ze względu na napis „TIME” wiele osób doczekało się świadomej lub nieświadomej manipulacji swoim wizerunkiem. Interesujące jest to, że przeważnie są to światowi przywódcy.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Nieznane zdjęcia znanych ludzi pokazują ich w zupełnie innym świetle Niesamowite zdjęcie "białej tęczy” Melvina Nicholsona hitem Internetu Ile megapikseli ma ludzkie oko? Najbardziej zwariowane i niebezpieczne zdjęcie ślubne, jakie widzieliśmy 48 obiektywów złączonych w jeden, czyli jak astronomowie szukają nowych galaktyk Poznajcie historię "Śniadania na szczycie drapacza chmur" - jednego z najbardziej znanych zdjęć na świecie Teksty, których nigdy nie powinieneś usłyszeć od profesjonalnego fotografa Te zdjęcia przypominają, dlaczego męska moda lat 70. powinna zostać zapomniana Animator Simon Roberts stworzył Photography Mapped - interaktywne narzędzie do nauki fotografii Interesujący patent Canona. Po co mu zakrzywiona matryca? Oto jak rosyjska ciężarówka zyskała nowe życie dzięki fotografii Najsłynniejsze zdjęcie Muhammada Alego trafiło na aukcję PogoCam to najmniejsza na świecie kamerka przeczepiana do okularów Oto jak Jason Bell wykorzystuje Phase One XF 100MP w sesji dla brytyjskiego Vogue Profesjonalne nagrywanie w zwolnionym tempie trafi pod strzechy dzięki kamerce Chronos 1.4 Zbieranie 10 tys. plastikowych butelek, czyli nietypowa sejsa Benjamina Von Wonga Paski do aparatów firmy Stroppa to stylowe akcesorium dla wymagających Żabka, która wygląda jak Księżniczka Leia, rozpoczęła przezabawną phototoshopową bitwę Parka odtwarza sceny ze znanych filmów… ze swoimi kotami Najstarszy aparat dalmierzowy Nikon One sprzedany za 380 tysięcy euro Fotografowanie rowerzysty z błyskiem na... dronie Sir Elton John jest posiadaczem najwspanialszej prywatnej kolekcji fotografii na świecie 500px Business, czyli zdjęcia na żądanie. Nowa możliwość do zarabiania na fotografii Fotograf przygotował się do wykonania zdjęcia Superksiężyca aż 4 lata. Teraz fotografią zainteresowała się NASA

Popularne w tym tygodniu:

Urocza opowieść fotograficzna o jeżu, który wybrał się na biwak. Zobacz to przesłodkie stworzenie! Przypadkowo sfotografował zaręczyny na plaży. Postanowił odnaleźć parę Kontroluj Lightrooma z poziomu telefonu dzięki nowej aplikacji Fotograf uciął wizjer w swoim Sony A7. Dlaczego właściwie to zrobił? Od desek do dzieła sztuki. Zobacz, jak w garażu powstaje aparat wielkoformatowy Pierwsze wideo 360 stopni nagrane w przestrzeni kosmicznej. Jest niesamowite! Super odporne karty Sandisk wytrzymają nawet -40°C