3 proste sposoby na kreatywną podstawkę do instaxów [zrób to sam]

Jeśli nie wiecie, co zrobić ze swoimi zdjęciami natychmiastowymi, to mam dla Was trzy proste, tanie i szybkie inspiracje. Wystarczy kilka minut, aby wykonać ciekawe i nietypowe podstawki do instaxów, które urozmaicą Wasze domy, biura, a nawet stoły weselne, jako oznaczenia miejsc dla gości.

Fotografia natychmiastowa przeżywa prawdziwy renesans w ostatnich latach. Duża w tym zasługa firmy Fujifilm, która intensywnie rozwija serię instax. W Polsce bardzo popularne stały się aparaty, takie jak instax mini 70 czy mini 8. Ostatnio w Warszawie został nawet otwarty pierwszy w Polsce Instax Store. Sklep jest oficjalnym salonem dla linii instax, kawiarnią, studiem oraz laboratorium fotograficznym. Każdy może tam obejrzeć i przetestować wszystkie produkty serii oraz masę stylowych akcesoriów. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was serię krótkich wideoporadników z serii „Zrób to sam", w których skupimy się na wykonywaniu kreatywnych, prostych dodatków do Waszych zdjęć natychmiastowych instax mini.

Potrzebne będą:

  1. korki po winie
  2. spinacze biurowe
  3. ozdobne spinacze do dokumentów
  4. zdjęcia wykonane aparatem Fujifilm instax mini 70 lub innym
  5. nożyk do papieru

Zaczynamy od trzech sposobów na podstawki do instaxów, które mogą przydać się nie tylko w domu, ale też na biurku w pracy czy nawet jako kreatywna plakietka weselna do oznaczenia miejsc do siedzenia dla gości. W ostatnim przypadku, zamiast aparatu lepiej skorzystać z bezprzewodowej drukarki instax SHARE SP-2 i wydrukować zdjęcia gości np. pobrane z Facebooka. Taka plakietka nie tylko lepiej wygląda, ale też jest fajną pamiątką. Jak widzicie, pomysłów jest wiele. Do dzieła!

Materiał powstał przy współpracy z Fujifilm.

Zobacz więcej artykułów z serii: Zrób to sam

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Gdzie leży granica między inspiracją, opracowaniem a plagiatem? 5 rzeczy, których brakuje mi w Adobe Lightroom Trudne momenty do fotografowania podczas ślubu – jak sobie z nimi poradzić? [poradnik] 10 rzeczy, które musisz zrobić dzień przed sesją EL-wire - pomysł na kreatywny portret z efektem płomieni Zdjęcia ze smakiem, czyli fotografia kulinarna - sprzęt, światło, dodatki i sztuczki [wideoporadnik] Czy da się pokochać głupią małpkę - aparat kompaktowy? Konkurs Newsreportaż 2010 - zaskakujące oświadczenie zwycięzcy Działalność nierejestrowana - wszystko, co musisz wiedzieć Magia wielu zdjęć z National Geographic tkwi w świetle. Zobacz, jak je opanować Efekt Tilt-shift w Lightroomie doda charakteru twoim zdjęciom Adobe Lightroom vs. Capture One - sprawdzamy różnice w jakości fotografii

Popularne w tym tygodniu:

Adobe Lightroom CC z funkcją edycji wideo