GoPro poleciało w powietrze. Ustabilizowany obraz pokazuje interesującą perspektywę

GoPro umożliwia wiele interesujących eksperymentów ze względu na swoją wielkość. Ekipa chłopaków z Corridor Digital postanowiła wystrzelić kamerkę w powietrze za pomocą niewielkiego działka. Zobaczcie interesujący efekt, który uzyskali Sam i Niko.

Sam i Niko próbowali już kilku eksperymentów związanych z GoPro. Jednym z nich było wystrzelenie GoPro z łuku. Tym razem postanowili pójść o krok dalej i skonstruowali działko ciśnieniowe, zasilane sprężonym powietrzem.

Kamerka została umieszczona w specjalnej obudowie, wydrukowanej na drukarce 3D i wystrzelona w górę. Podczas lotu GoPro wielokrotnie się obracało, lecz filmowcy ustabilizowali obraz, pokazując interesującą perspektywę.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Niesamowite zdjęcie "białej tęczy” Melvina Nicholsona hitem Internetu Ten sam aktor, ale rola inna - śmieszne fotomontaże Odciski palców ze zdjęcia selfie. Jak to możliwe? Czy tak powinna wyglądać idealna klawiatura do programów Adobe? Canon udostępnił obrobione zdjęcie wykonane aparatem Fujifilm. Co poszło nie tak? Astronauta wyda album z najlepszymi zdjęciami Ziemi z kosmosu BatchPhoto Espresso – wgraj zdjęcie i obrób je online FotoNoc i fotograficzny flash mob w Krakowie Wypalone matryce, stopione przysłony i wiele innych – to skutki niewłaściwego fotografowania zaćmienia Ustawiane zdjęcie w programie "Master of Photography". Co na to sędziowie? Twarze ludzi, którzy nie istnieją. Zostały stworzone przez sztuczną inteligencję Kobieta ujęła pierwszy oddech i spojrzenie synka podczas porodu

Popularne w tym tygodniu:

Najpopularniejsze drzewko na Instagramie zniszczone. Wandale użyli piły Naukowcy opracowali aparat na bazie płaskiej soczewki. Nie wymaga ustawiania ostrości Koronawirus na świecie: Skutki kwarantanny widziane z satelitów Internauci pokazują swoje działania, by pomóc podczas pandemii koronawirusa Naukowcy mają sposób na lepsze zdjęcia czarnej dziury. To prostsze niż myślisz