Przed nami kolejna edycja warsztatów fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem i Kubą Kaźmierczykiem. Mamy dla was ofertę zniżkową!

Już niedługo zacznie się okres urlopów i wyjazdów wakacyjnych. Na pewno każdy z was chce wrócić ze zdjęciami, które zatrzymają na zawsze wasze wspomnienia. Nasi blogerzy, Marcin Dobas i Jakub Kaźmierczyk, przygotowali dla was specjalne warsztaty. My ...

dawno temu

Rowerem z Wrocławia do Lublina - Eastreet, OKO i Wiktor Franko - Daily Vlog #2

A właściwie to Lublin odwiedził Wrocław.W dzisiejszym odcinku wybrałem się na wystawę EASTREET, do Galerii OKO gdzie wisi Wiktor Franko oraz odnajduje zaginione LOMO! I wszystko to na rowerze! Zapraszam do oglądania filmu.

dawno temu

Fotograficzny ‪Daily vlog z wernisażu konkursu Polska Ulicznie 2016

Razem z Pawłem Piotrowskim wyruszyliśmy do Warszawy na ogłoszenie wyników i wernisaż konkursu Polska Ulicznie. Spotkałem fantastycznych ludzi i oglądałem świetne zdjęcia. Zapraszam do obejrzenia mojej relacji.

dawno temu

Spotkajmy się w Łodzi. Mamy dla was 30 wejściówek na XIX Targi Film Video Foto

Chcesz spotkać się z redakcją Fotoblogia.pl? Zapraszamy na XIX Targi Film Video Foto do Łodzi. Będziemy tam dla was dostępni, gościnnie na stoisku firmy Olympus. Mamy dla was 30 wejściówek na całe targi.

dawno temu

Konferencja naukowa „Manipulacja w fotografii”

Stowarzyszenie FotoBzik wraz z kołem naukowym Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają do udziału w konferencji naukowej poświęconej tematyce manipulacji w fotografii.

dawno temu

10. urodziny Domu Spotkań z Historią i wystawa fotograficzna

Z okazji obchodów 10-lecia Dom Spotkań z Historią w Warszawie przygotował wiele atrakcji, w tym wystawę fotograficzną, turniej z Januszem Weissem, koncerty oraz premierę interaktywnej mapy. Zobaczcie, co jeszcze na was czeka.

dawno temu

„Sól Ziemi” - do kin wchodzi film o ikonie fotografii Sebastiao Salgado

Do kin w całej Polsce wchodzi film „Sól Ziemi” - opowieść o legendarnym fotografie Sebastiao Salgado w reżyserii Wima Wendersa i syna artysty Juliano Ribeiro Salgado.

dawno temu

BEiKS FILM-VIDEO-FOTO ROADSHOW 2015Firma Beiks zaprasza na dziesiąta edycję bezpłatnych prezentacji i warsztatów poświęconych branży filmowej, fotografii oraz postprodukcji.

dawno temu

Jesienne warsztaty Fujifilm X

Fujifilm zaprasza wszystkich miłośników fotografii do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach, które odbędą się w październiku, listopadzie i grudniu w pięciu miastach Polski.

dawno temu

Photo Shanghai 2015 - 15 galerii i ponad 500 prac w sercu Azji

Photo Shanghai 2015 to dopiero druga edycja wydarzenia, które szybko stało się jednym z najważniejszych festiwali fotografii w Azji. Organizowaye przez World Photography Organisation festiwal odbędzie się w Shanghai Exhibition Centre w dniach 11-13 ...

dawno temu

Retusz po królewsku – warsztaty postprodukcji zdjęć z House of Retouching i Epson

Autorska metoda profesjonalnej postprodukcji zdjęć opracowana przez House of Retouching będzie tematem warsztatów dla fotografów.

dawno temu

Znamy zwycięzcę konkursu „Ludzkie emocje"

Jury wybrało jedno najlepsze zdjęcie z ponad dwustu fotografii nadesłanych w zaledwie 5 dni. Zwycięzcy gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywność.

dawno temu

Pokaż ludzkie emocje i wygraj warsztaty fotoreportażu w Akademii Nikona

Jedno dobre zdjęcie może sprawić, że wygrasz 3-dniowe warsztaty fotoreportażu z Krystianem Bielatowiczem w Pieninach o wartości 1690 zł.

dawno temu

Wystawa Grand Press Photo 2015 już w czerwcu w Warszawie

Najlepsze polskie zdjęcia prasowe będzie można obejrzeć od 9 czerwca w Złotych Tarasach.

dawno temu

Co mówił Christopher Morris w trakcie gali wręczenia nagród Grand Press Photo 2015? [galeria]

W warszawskim kinie Kultura odbyła się gala konkursu fotografii prasowej dla profesjonalistów Grand Press Photo 2015. Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia.

dawno temu

Startuje Miesiąc Fotografii w Krakowie 2015. Co ciekawego zobaczymy w tym roku?

Miesiąc Fotografii w Krakowie 2015 rozpocznie się już 14 maja i potrwa do 14 czerwca. W programie znajdą się wystawy klasyków światowej fotografii, Josefa Koudelki i Sophie Ristelhueber. Tematem Programu głównego Miesiąca Fotografii w 2015 jest ...

dawno temu

Zgubiony w Londynie aparat odnalazł się po powrocie do Krakowa

Polska rodzina z Krakowa podczas wycieczki w Londynie zgubiła aparat. Po powrocie do domu informacja o odnalezionym aparacie już na nich czekała.

dawno temu

25 tys. zł potrzebne, aby zamienić dom schadzek na galerię fotografii w Poznaniu

Ruszyła akcja zbiórki funduszy na powstające w Poznaniu miejsce dla fotografii Pix.house. Każdy z Was może dołożyć swoją cegiełkę do procesu zamiany zrujnowanego budynku dawnego klubu nocnego Extreme na miejsce pełne kultury: nowoczesną galerię ...

dawno temu

Wybierz Fotograficzne Perły Polski, idź na Fotospacer i wygraj Lumixa G

Już niebawem staruje interesująca fotograficzna inicjatywa, w trakcie której będziecie mogli odkryć i fotografować zapomniane zamki, urokliwe bezdroża, malownicze miasteczka kryjące swoje oblicza przed turystami.

dawno temu

Na straganie w dzień targowy...

Wpadłem dziś na kilka godzin do Łodzi, by przyjrzeć się, co ciekawego pokazali wystawcy tegorocznych targów Film Video Foto. No właśnie: najpierw Film… potem Video… a Foto dopiero na końcu.

dawno temu

Ostatnie chwile na zgłoszenie prac do III edycji Projektu Przetwórnia

Fotografujesz i chciałbyś zaprezentować swoje zdjęcia na wystawie? A może chciałbyś podyskutować o swoich fotografiach z jednym z najbardziej uznanych polskich fotografów? Nie zwlekaj i podejmij wyzwanie! Swoje prace do III edycji Projektu ...

dawno temu

Nowe szkolenia informatyczne z dofinansowaniem UE -80%

Jak szybko i skutecznie przyswoić sobie praktyczną wiedzę z zakresu IT mając napięty grafik obowiązków? Chęć rozwoju często ogranicza brak czasu na regularną naukę, a konieczność fizycznej obecności na zajęciach uniemożliwia ją dla wielu chętnych.

dawno temu

Z wizytą w fabryce Nikona w Tajlandii [relacja]

Na początku lutego mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjeździe prasowym do Tajlandii, którego jednym z elementów było zwiedzanie fabryki w prowincji Ayutthaya, która znajduje się około 1,5 godziny jazdy autokarem od Bangkoku. Dzięki krótkiej wycieczce ...

dawno temu

"Gerald Howson: bardzo polska sprawa" - wystawa nieznanych fotografii w Jeleniej Górze

Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii zaprasza do do GALERII SKENE w dniu 5.03.2015 r. o godzinie 17.00 na wernisaż wystawy "Gerald Howson: bardzo polska sprawa". Współorganizatorami ekspozycji są warszawski Dom Spotkań z Historią i ...

+ Pokaż więcej