Samyang 85 mm f/1.2 oraz 14 mm f/2.4 - nowa seria obiektywów premium

Koreański producent optyki nie zwalnia i prezentuje obiektywy Samyang 85 mm F/1.2 oraz 14 mm F/2.4. To dwa pierwsze obiektywy do aparatów pełnoklatkowych, które należą do nowej serii premium, która ma gwarantować wyższą jakość.

dawno temu

Photokina 2016 - relacja z największych targów sprzętu fotograficznego

Wszystko o fotograficznych nowościach sprzętowych zaprezentowanych z okazji lub podczas targów Photokina 2016, które odbędą się w dniach 20-25 września w Kolonii w Niemczech. Nasi autorzy będą na miejscu, aby zaprezentować Wam najnowsze aparaty, ...

dawno temu

Tokina Fírin 20 mm f/2 FE MF - manualny obiektyw z nowej serii do bezlusterkowców

Fírin to nowa seria obiektywów marki Tokina, które są konstrułowane z myślą o bezlusterkowcach. Pierwszym modelem jest obiektyw Tokina Fírin 20 mm f/2 FE MF przeznaczony do pełnoklatkowych aparatów z serii Sony A (bagnet Sony E).

dawno temu

Tak ma wyglądać Canon EOS M5 – nowy bezlusterkowiec Japończyków

Już niebawem mamy zobaczyć zupełnie nowego bezlusterkowca: Canon EOS M5. Wiemy już o nim bardzo wiele.

dawno temu

Czy Fujifilm zaprezentuje nowy aparat średnioformatowy na targach Photokina 2016?

2 tygodnie dzielą nas od wycieczki do Kolonii na targi Photokina 2016, na których najwięksi na świecie producenci sprzętu fotograficznego zaprezentują swoje nowości. Ptaszki ćwierkają o aparacie średnioformatowym od Fujifilm. Mamy nadzieję zobaczyć ...

dawno temu

Canon EOS 5D Mark IV - wyciekła specyfikacja oraz pierwsze zdjęcie

Im bliżej targów Photokina 2016 w Kolonii, tym w Sieci można znaleźć więcej informacji na temat następcy popularnej, pełnoklatkowej lustrzanki Canon EOS 5D Mark III. Co wiemy o nowym Canonie EOS 5D Mark IV?

dawno temu

Nowe, ciekawe aparaty na horyzoncie

Zachodnie serwisy fotograficzne zaczynają otrzymywać przecieki na temat nowego sprzętu, który pojawi się na najbliższych targach Photokina 2016 i w jej okolicach.