Poznaj możliwości telewizji satelitarnej

Poznaj możliwości telewizji satelitarnej21.12.2022 16:43
Źródło zdjęć: © materiały partnera
Artykuł sponsorowany Cyfrowy Polsat

Telewizja satelitarna od Polsat Box to nie tylko dostęp do ulubionych kanałów i transmisji na żywo, ale także możliwość uzupełnienia wybranego zestawu o Pakiety premium. Jeśli masz możliwość montażu anteny satelitarnej, przekonasz się, jak szybko będziesz mógł cieszyć się z ulubionej rozrywki. To idealny wybór na zbliżające się zimowe wieczory i pomysł na świąteczne wieczory przed telewizorem.

Kiedy sprawdzi się telewizja satelitarna?

Telewizja satelitarna jest nadal jednym z popularniejszych rozwiązań, które dostępne jest na terenie całej Polski. Ze względu na swój globalny zasięg, jest rozwiązaniem idealnym wszędzie tam, gdzie nie sięgają nowoczesne sieci światłowodowe oraz telekomunikacyjne. Warunkiem, aby z niej korzystać, jest możliwość zamontowania anteny satelitarnej, która będzie łączyć się z nadajnikami umieszczonymi na orbicie. Sygnał wysyłany z ziemi jest odbierany przez satelity, a następnie odsyłany bezpośrednio do odbiorców. Zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku, ale warto pamiętać, że musi zostać spełnionych kilka warunków.

 

  • Przede wszystkim należy odpowiednio zamontować i optymalnie skonfigurować sprzęt.
  • Na sygnał satelitarny wpływ mogą mieć naturalne przeszkody.
  • Trudne warunki pogodowe również mogą zakłócić sygnał, zniekształcając obraz i dźwięk.

Jeśli masz pewność, że w Twojej lokalizacji nic nie zakłóci sygnału z satelity (no może poza pogodą), telewizja satelitarna z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Co zrobić jednak w sytuacji, jeśli montaż anteny jest niemożliwy? 

Nie masz możliwości montażu anteny satelitarnej?

Telewizję od Polsat Box możesz odbierać zarówno przez satelitę, jak i przez Internet. Aby bez przeszkód korzystać z telewizji kablowej IPTV, wystarczy Internet światłowodowy od Plusa, Netii, Orange lub od wybranych operatorów ISP (pełną listę znajdziesz na stronie internetowej Polsat Box) o minimalnej prędkości 8 Mb/s (dla kanałów w jakości HD) i 25 Mb/s dla kanałów w jakości 4K na dekoder). Wybierając ofertę telewizji kablowej IPTV, możesz również dopasować pakiet do potrzeb wszystkich domowników, a także skorzystać z oferty telewizji z Disney+, tak jak w pakietach telewizji satelitarnej.

Telewizja satelitarna od Polsat Box na święta

Telewizja satelitarna to możliwość skorzystania z oferty abonamentu za 0 zł przez pierwsze 6 miesięcy dla wszystkich nowych klientów. To świetna opcja zwłaszcza w perspektywie zbliżających się świąt. Nowością jest oferta telewizji z Disney+. Aby wspólnie cieszyć się rodzinną rozrywką, wystarczy wybrać jeden z pakietów:

  • pakiet S z Disney+ (55 kanałów), 
  • pakiet M z Disney+ (77 kanałów), 
  • pakiet M Sport z Disney+ (83 kanały)
  • pakiet L z Disney+ (136 kanałów).

Dodatkowo abonenci Polsat Box mogą połączyć telewizję z innymi usługami jak abonament głosowy lub Internet od Plusa. Usługi łączone to możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów. Każdy, kto kupi minimum dwie usługi lub dokupi kolejną do już posiadanej w Plusie lub Polsat Box może otrzymać rabat 10 zł/mies lub nawet 25 zł/mies na każdej dokupionej usłudze w programie smartDOM.

W Polsat Box możesz wybrać dekoder polsat box 4k, polsat box 4k lite, EVOBOX LITE lub EVOBOX HD w ofercie TV satelitarnej.

Artykuł sponsorowany Cyfrowy Polsat
Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie