CES 2013

Podziel się:

Kompakty Olympusa do zadań specjalnych

Olympus na targach CES zaprezentował nieco bardziej niszowe propozycje: nowe kompakty z serii Tough oraz prestiżowy SH-50 - pierwszy kompakt z 5-osiowym systemem stabilizacji obrazu.

Supercienkie kompakty Lumix DMC-XS1 i DMC-SZ9, Lumix FT5 do fotografii ekstremalnej

Kolejne nowości marki Panasonic: dwa kompakty wyróżniające się supercienkim body oraz bardzo odporny model Lumix FT5 dla wielbicieli ekstremalnych przygód.

Sporo nowości w systemie Nikon 1

Nikon rozbudowuje popularną linię bezlusterkowców o dwa modele. Są to Nikon 1 J3 i pierwszy przedstawiciel nowej, tańszej serii, Nikon 1 S1. Do zestawu nowości dołączają obiektywy 1 NIKKOR VR 6,7-13 mm i 1 NIKKOR VR 10-100 mm.

Superzoomy małe i duże. Poznajcie nowości Panasonica - Lumixa TZ40 i LZ30

Targi CES przynoszą prawdziwy wysyp premier sprzętowych. Przedstawiamy dwie nowości z kategorii superzoom: kieszonkowy Panasonic Lumix TZ40 (z 20-krotnym zoomem) i Lumix LZ30 (z 35-krotnym).

Pentax MX-1 – zaawansowane możliwości w opakowaniu retro

1/1,7-calowa matryca CMOS, szerokokątny obiektyw 28 mm o światłosile f/1.8-2.5, czterokrotny zoom i stylowy wygląd przywodzący na myśl aparaty analogowe – oto główne cechy premierowego kompaktu Pentaxa.

Canon PowerShot N - kompakt dla dzieci Instagrama

Canon PowerShot N to przedziwny kompakt z dotykowym, odchylanym ekranem. Służy on głównie do wykonania zdjęcia lub filmu i jak najszybszego przesłania ich do Internetu przez… smartfona. Czy to ma sens?

Fufjilm FinePix X100S - klasyk z nową matrycą i hybrydowym AF

Fuji X100S to pierwsza duża premiera fotograficzna na targach CES 2013. Następca cenionego kompaktu wygląda identycznie, jednak ma zupełnie nowe, bardzo ciekawe wnętrze. 

Fujifilm X20 - zgrabny kompakt z matrycą X - Trans CMOS II

Fuji X20 wygląda praktycznie tak samo jak jego poprzednik Fuji X10, ale nie dajcie się zwieść pozorom. W środku znajdują się: nowa matryca X-Trans CMOS II, hybrydowy autofokus i procesor obrazu odpowiadający za wyższą wydajność aparatu.

Fuji FinePix HS50EXR i potężny 42-krotny zoom optyczny

Nowy rok rozpoczyna się od mocnego desantu marki Fujifilm na segment zaawansowanych aparatów kompaktowych. Jedną z nowości, którą witamy, jest Fuji FinePix HS50EXR z 42-krotnym zoomem optycznym.

Samsung NX300 i pierwszy na świecie jednoobiektywowy system 3D

Za kilka dni ruszają targi CES 2013, a jedną z pierwszych nowości tam zaprezentowanych będzie Samsung NX300. Spekulowano, że nowy bezlusterkowiec będzie pracował pod kontrolą systemu Android. Tak się nie stało, ale Samsung zaskoczył czymś innym - możliwościami 3D wraz z obiektywem NX 45 mm F1.8 2D/3D. Oto pierwszy jednoobiektywowy konsumencki system zdjęć i filmów 3D.