CES 2013

Wydarzenie
4.23
10 głosów

CES 2013: newsy, testy i recenzje

Kompakty Olympusa do zadań specjalnych

Olympus na targach CES zaprezentował nieco bardziej niszowe propozycje: nowe kompakty z serii Tough oraz prestiżowy SH-50 - pierwszy kompakt z 5-osiowym systemem stabilizacji obrazu.

dawno temu

Przyszłość fotografii. Premiera Huawei P30

Sporo nowości w systemie Nikon 1

Nikon rozbudowuje popularną linię bezlusterkowców o dwa modele. Są to Nikon 1 J3 i pierwszy przedstawiciel nowej, tańszej serii, Nikon 1 S1. Do zestawu nowości dołączają obiektywy 1 NIKKOR VR 6,7-13 mm i 1 NIKKOR VR 10-100 mm.

dawno temu

Canon PowerShot N - kompakt dla dzieci Instagrama

Canon PowerShot N to przedziwny kompakt z dotykowym, odchylanym ekranem. Służy on głównie do wykonania zdjęcia lub filmu i jak najszybszego przesłania ich do Internetu przez… smartfona. Czy to ma sens?

dawno temu

Fujifilm X20 - zgrabny kompakt z matrycą X - Trans CMOS II

Fuji X20 wygląda praktycznie tak samo jak jego poprzednik Fuji X10, ale nie dajcie się zwieść pozorom. W środku znajdują się: nowa matryca X-Trans CMOS II, hybrydowy autofokus i procesor obrazu odpowiadający za wyższą wydajność aparatu.

dawno temu

Samsung NX300 i pierwszy na świecie jednoobiektywowy system 3D

Za kilka dni ruszają targi CES 2013, a jedną z pierwszych nowości tam zaprezentowanych będzie Samsung NX300. Spekulowano, że nowy bezlusterkowiec będzie pracował pod kontrolą systemu Android. Tak się nie stało, ale Samsung zaskoczył czymś innym - ...

dawno temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie