Fotografia krajobrazowa

Wielkie kule z pszczół. Rzadkie zjawisko ujęte na zdjęciu

Konkurs BigPicture Natural World jest niezwykłym współzawodnictwem. Zrzesza ona najlepszych fotografów przyrody z całego świata, koncentrujących się na różnorodności oraz pięknie naszej planety. Przed wami nagrodzone prace.

2 tygodnie temu

Jak korzystać z narzędzia wypaczania perspektywy?

Zima w kwietniu? Jasne, wszystko jest możliwe!

Kwiecień daje popalić nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach. Pogoda zaskakuje wszystkich. Zamiast 20-stopniowych dni, mamy przymrozki i opady śniegu, Dzikie tereny wyglądają dzięki temu niezwykle pięknie, co pokazał Jeroen Schouten.

3 miesiące temu

Tatry na zdjęciach. Ujęcia o wschodzie i zachodzie słońca

Zdjęcia dokładnie tych samych gór, wykonane o różnych porach dnia, potrafią dać zupełnie inne, intrygujące efekty. Najlepiej udowadniają to fotografie wykonane przez Roberta Neumanna, który wziął na tapet nasze Tatry.

6 miesięcy temu

Najpiękniejsze miejsca na świecie. Nie ma tu oklepanych obrazków

Pewne internetowe forum jest pełne niesamowitych zdjęć, które wrzucają jego członkowie. Nie ma tu wielu fotografii krajobrazowych wykonanych profesjonalnymi lustrzankami czy bezlusterkowcami, ale przy takim pięknie nie jest to potrzebne. Zobaczcie, ...

6 miesięcy temu

Bałtyk jakiego nie znacie. Te zdjęcia zapierają dech

Morze Bałtyckie nie wydaje się przyciągać tak, jak ciepłe wody na południu Europy. Jednak ma ono swój niezwykły urok i potrafi zaskoczyć niesamowitymi widokami. Dowodzi tego na swoich zdjęciach fotograf krajobrazu Michał Olech.

7 miesięcy temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie