Fotografia krajobrazowa

Czy to zdjęcie jest prawdziwe? Autor uważa, że tak

Fotograf krajobrazowy Aaron Greon wrzuci na swojego Facebooka malownicze zdjęcie tornada, pisząc, że jest prawdziwe i nie widział lepszego od 6-7 lat. Użytkownicy od razu zwęszyli podstęp i zarzucili mu, że jest fotomontażem. Kto ma rację?

4 dni temu

Jak korzystać z narzędzia wypaczania perspektywy?

10 najpiękniejszych miejsc do fotografowania w Pieninach

Szukasz ciekawych miejsc do sfotografowania w górach? W tym artykule znajdziesz 10 niezawodnych miejsc w Pieninach, które są prawdziwym rajem nie tylko dla miłośników pieszych wycieczek, ale również zwolenników fotografii krajobrazowej.

tydzień temu

Tatry: 8 najpiękniejszych szczytów do fotografowania

Karol Nienartowicz zajmuje się fotografią górską Tatr od 15 lat. Z tej okazji postanowił napisać przewodnik po Tatrach dla osób, które fotografują. Ale nie tylko dla nich. Książka jest dla każdego, kto chce oglądać w Tatrach najlepsze widoki, ...

3 miesiące temu

Dwóch fotografów wychowało lisa. Odwdzięcza im się pozowaniem

Dwójka fotografów ze Szkocji przygarnęła samotnego, błąkającego się liska. Zwierzę zostało z nimi, oswoiło się i uwielbia być fotografowane. Na tych zdjęciach widać nie tylko pięknego lisa, ale również bardzo interesującą więź.

5 miesięcy temu

15 najlepszych widoków ze Street View na 15-lecie Map Google

Google Street View to niezwykła funkcja, które pozwala obejrzeć najdalsze zakątki świata wygodnie siedząc na krześle. Są one wyświetlane w postaci panoram sferycznych i pozwalają swobodnie przechodzić z jednego punktu do drugiego. By uczcić 15-lecie ...

5 miesięcy temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie