Fotografia krajobrazowa

Prostowanie horyzontu [wideoporadnik]

Niderlandzka sielanka, czyli piękno holenderskiej jesieni

Vincent Croce uwielbia nastrojowe zdjęcia krajobrazowe. Jego Instagram jest pełny delikatnych kadrów, pełnych tajemniczości. Niektóre z nich wyglądają jak sceneria z bajek Disneya, a to po prostu piękno Holandii.

3 tygodnie temu

Melancholia skandynawskich domków w projekcie Brit Marie Bye

Brit Marie Bye jest fotografką Oslo w Norwegii. Jej zdjęcia krążą wokół nostalgii i melancholii. Artystka mocno podkreśla w swoich pracach odcięcie od teraźniejszości, co doskonale widać na jej projekcie, poświęconym opuszczonym budynków na ...

2 miesiące temu

Ole Henrik Skjelstad: "Nigdy nie wierzyłem, że mam talent"

Ole Henrik Skjelstad jest norweskim fotografem, który na co dzień uczy matematyki w szkole. W wolnym czasie tworzy zachwycające zdjęcia krajobrazu. Opowiedział nam o tym, jak fotografia zmieniła jego spojrzenie na otaczający świat.

2 miesiące temu

Niesamowite krajobrazy Hongkongu, wykonane z najwyższych budynków

Tamas Rizsavi jest miłośnikiem fotografii krajobrazowej. W jego poprzednich projektach mogliśmy zobaczyć piękne widoki, lecz z poziomu ludzkich oczu. Tym razem fotograf wspiął się na wyżyny (dosłownie!) i pokazał Hongkong z jego najwyższych punktów.

3 miesiące temu

Tęczowy wodospad w Yosemite istnieje. Zobacz film

Wiosną i jesienią w Parku Narodowym Yosemite można uchwycić rzadkie zjawisko. Wodospad Bridalveil Fall mieni się wszystkimi kolorami tęczy. To nie jedyny wyjątkowy widok w tym miejscu.

3 miesiące temu

Magiczne zdjęcia ginącego piękna Grenlandii

Albert Dros: "Grenlandia się roztapia. Tegoroczne lato było jednym z najcieplejszych. Obecny roztop był przewidywany dopiero na 2070 rok, tymczasem pojawił się pół wieku wcześniej." Co zostanie z lodowego krajobrazu?

3 miesiące temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie