Nasze fotograficzne inspiracje

Cytaty fotografów, które warto znać

Zobacz, jak powstaje Szopka Krakowska Stanisława Malika

Co roku w Krakowie odbywają się konkursy na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Dzisiaj, 5 grudnia 2019 roku zaczyna się 77. Edycja konkursu Szopek Krakowskich. Na Rynku Głównym pojawi się wiele pięknych konstrukcji.

6 dni temu

Najlepsze zdjęcia z teleskopu Hubble’a w 2019 roku

Kosmiczny Teleskop Hubble’a działa od 1990 roku i po wielu modyfikacjach dostarcza naukowcom informacji o przestrzeni kosmicznej. Oto zbiór najlepszych zdjęć z 2019 roku, które zostały opublikowane przez NASA.

7 dni temu

Świetne fotomanipulacje stworzone z miłości do przyrody

Martijn Schrijver ma bardzo surrealistyczne poczucie estetyki i obrazu. Jego prace to abstrakcyjne fotomanipulacje, na których zobaczymy nie tylko piękne krajobrazy, ale również zwierzęta w niecodziennej odsłonie. ”Must see” każdego fotografa ...

5 dni temu

Fotograf ostrzega przed czarnym piątkiem: Pomyśl zanim kupisz

Igor Dobrowolski, fotograf polskiego pochodzenia, przebywający w Australii, zwrócił uwagę na ważny problem, który również zaczął dotykać Polaków. Chodzi o "black friday", czyli”czarny piątek”. W ten jeden dzień ogarnia nas niesłychany szał ...

2 tygodnie temu

Zdjęcie czy rysunek? Sprawdź, a się przekonasz

Gdy przeglądam media społecznościowe, często trafiam na inspiracje, które mnie zaskakują. Jednym z autorów, który zrobił na mnie ogromne wrażenie jest Ivan Kobilsek. Jego rysunki wyglądają, jak portrety i to naprawdę wysokiej jakości.

2 tygodnie temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie