Adobe Photoshop

Oprogramowanie
Adobe Photoshop
3.38
10 głosów
Dane techniczne
ProducentAdobe

Adobe Photoshop: newsy, testy i recenzje

Szybki sposób na podwójną ekspozycję w Adobe Photoshop

Adobe MAX 2020 odbędzie się on-line. Dostęp za darmo

Ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 odwoływane są liczne wydarzenia, inne zyskują formę internetowych transmisji. Tak będzie z warsztatami Adobe 99U, jak również konferencją Adobe MAX 2020 tydzień później.

3 tygodnie temu

Jak zmienić kolor w Photoshopie? Poradnik dla początkujących

Jak zmienić kolor w Photoshopie? To niewątpliwie jeden z najczęstszych dylematów początkujących użytkowników tego oprogramowania. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to jedna z niezbędnych funkcji - niezależnie, czy tworzymy własną grafikę, czy ...

2 miesiące temu

Jak zrobić ramkę w Photoshopie? Szybki i prosty sposób

Każdy z nas lubi uwieczniać niezapomniane momenty na fotografiach. Później zawsze wspomina się je z uśmiechem na twarzy. Warto podkreślać je oryginalnymi akcentami np. ramkami. Jak zrobić ramkę w Photoshopie? Poniżej prezentujemy najprostszy sposób.

2 miesiące temu

Jak zmienić kolor oczu w Photoshopie? Poradnik dla początkujących

Uważa się, że oczy są jednym z najistotniejszych elementów, przyciągających uwagę w fotografii portretowej. Czasem jednak ich kolor nie wychodzi na zdjęciu tak nasycony, jaki chcielibyśmy uzyskać. Pojawiają się również inne sytuacje, kiedy ...

2 miesiące temu

Adobe wydaje ważną aktualizację Photoshopa na 30-lecie programu

Adobe Photoshop ewoluuje od 30 lat. Ten zaawansowany program graficzny jest podstawowym narzędziem pracy fotografów i grafików. Producent postanowił dać prezent użytkownikom aplikacji i wypuścił ważną aktualizację dla wersji komputerowej oraz tej na ...

3 miesiące temu

Jak dodać czcionkę do Photoshopa

Standardowy zestaw dostępnych czcionek nie zawsze zawiera takie, które nam odpowiadają. Poniższy poradnik wyjaśni jak w prosty u szybki sposób zainstalować krój, który nam odpowiada w programie Adobe Photoshop.

4 miesiące temu

Jak zmienić rozmiar zdjęcia za pomocą Photoshopa?

Dziś mamy dla was prosty poradnik jak powiększyć zdjęcie lub dowolny obraz w programie Adobe Photoshop. Zmiana rozmiaru tym sposobem jest bardzo prosta i nie powinna zająć dłużej niż kilka minut.

4 miesiące temu

Jak wyostrzyć zdjęcie w Photoshopie?

Zdarza się, że zdjęcie, które zrobimy nie jest idealnie ostre. Czasami można je jeszcze uratować. Wystarczy dosłownie chwila pracy w programie do obróbki graficznej.

4 miesiące temu

Jak zrobić cień w Photoshopie

Z tego artykułu dowiesz się jak w szybki i prosty sposób dodać efektu cienia w programie do obróbki graficznej Adobe Photoshop. To prostsze niż myślisz.

4 miesiące temu

Jak usunąć ogrodzenie ze zdjęcia? Jest na to prosty sposób

Zdarza ci się, że masz fajny kadr, ale przeszkadza ci płot? Jak się okazuje – wcale nie musisz bardzo kombinować, by go usunąć. W tym filmiku zobaczysz bardzo prostą technikę, chociaż wymagającą czasu. Efekt jest po prostu świetny.

5 miesięcy temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie