Zostań fotograficznym DJ-em z Palette Gear - analogowym kontrolerem do obróbki zdjęć

Firma Palette zaprezentowała kontrolery, które mogą służyć do obróbki zdjęć np. w programie Lightroom. Wystarczy przypisać im konkretne funkcje i gotowe - możemy bawić się obróbką, jak DJ muzyką.

© Palette

Targi Photokina to nie tylko premiery aparatów, obiektywów i sprzętu oświetleniowego, ale też akcesoria fotograficzne z peryferiów. Bardzo ciekawie zapowiada się zestaw kontrolerów zaprezentowanych przez firmę Palette.

Palette

Składa się on z suwaków, przycisków i gałek, do których możemy przypisać różne funkcje. Kontrolery możemy dowolnie łączyć dzięki magnesom i tworzyć swój stół DJ-ski do obróbki zdjęć.

Kontrolery Pallete współpracują z programami Adobe Photoshop i Lightroom oraz Capture One Pro. Przyciski pozwalają na przełączanie funkcji, natomiast gałki na ich dostosowanie. Cały zestaw może odpowiadać za konkretne funkcje w programach, poza tym mamy do dyspozycji różne profile, co ułatwia pracę, przy różnych zdjęciach.

Zestaw Starter składa się z 1 podstawy, 1 gałki, 2 przycisków oraz 1 suwaka i kosztuje 199 dolarów. Zestaw Expert to już wydatek 299 dolarów, jednak znajduje się w nim 1 podstawa, 3 gałki, 2 przyciski oraz 2 suwaki. Zestaw Professional zawiera 1 podstawę, 6 gałek, 4 przyciski i 4 suwaki i kosztuje 499 dolarów. Można też kupić oddzielne części pojedynczo. Więcej szczegółów na stronie Palette.

Zobacz również: Wykonanie własnego slidera za niewielkie pieniądze

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekawostki:

MIOPS Mobile - całkowicie nowe spojrzenie na zdalne wyzwalanie migawki Volvo w krótkometrażowej serii "Human Made Stories" przygląda się pracy Erika Johanssona Vuze VR 3D 360 - kamerka 360° nagrywająca w 3D iOS 10 pozwoli astrofotografom na korzystanie z telefonu w absolutnej ciemności Bycie paparazzo to nie tylko bieganie za gwiazdami Oto wieszak, który umożliwi wam wyeksponowanie swojej kolekcji aparatów w stylowy sposób Raport sprzętowy znad polskiego morza Copyright trolling - kontrowersyjna praktyka zarabiania na zdjęciach Jak działają na nas zdjęcia w reklamach? Ten dokument dowodzi, że kolorowa fotografia została stworzona z myślą o białych ludziach Gumowy element na paskach Canona może mieć duży wpływ na nasze zdjęcia Oto jak Steve Giralt zbudował od zera komputerowo sterowaną maszynę dla jednego ujęcia burgera Zdjęcia na Instagramie ujawnią czy masz objawy depresji 4500 aparatów? Co to dla niego! Poznajcie człowieka, który ma największą kolekcję aparatów Najnowsze zdjęcia NASA ujawniają, że Mars wcale nie jest czerwoną planetą Oto jedno z najpiękniejszych miejsc do fotografowania na świecie Co znajdziemy w plecaku profesjonalnego fotografa sportu na Igrzyskach Olimpijskich w Rio? Jak powstają zdjęcia produktowe lalek Barbie? Wiewiórka gwizdnęła GoPro - zobaczcie jak wygląda świat z jej perspektywy Największy cyjanotyp na świecie ma aż 24 metry kwadratowe Jak wyglądałby Instagram na Windowsie 95? Test silnika NASA nagrany rewolucyjnym prototypem superszybkiej kamery Ikea przedstawia XVIII wieczną wersję Instagrama Nocne kadry popsuła mu... chińska rakieta!

Popularne w tym tygodniu:

Mężczyzna zakładał to samo ubranie do oficjalnych zdjęć przez 40 lat Rób portrety, a nie strzelaj do ludzi. Kreatywny projekt fotograficzny Analogowa rewolucja trwa: najpierw Ektachrome, teraz przyszedł czas na Kodachrome Darkr przenosi tradycyjną ciemnię na ekrany smartfonów Odciski palców ze zdjęcia selfie. Jak to możliwe? Dell Canvas - 27 calowy tablet, który podłączymy do każdego komputera Photoshop sterowany głosem może pojawić się w niedalekiej przyszłości Dronem w podróż przez salę koncertową? Inspirujący przykład na kreatywny film