Inspirujące portrety kobiet otoczonych kwiatami

Mieszkająca w Londynie Bella Kotak przedstawia serię portretów "In Bloom" (W kwiatach). Jej fotografie przedstawiają kobiety w otoczeniu pięknych, nieco magicznych i bajkowych, dorodnych kwiatów i niosą w sobie wiele emocji, kontrastowych kolorów oraz ciekawych kompozycji. Każde zdjęcie zostało połączone z kilku w jedną fotografię. Więcej zdjęć możecie obejrzeć na stronie fotografki: www.bellakotak.com.

© Bella Kotak / www.bellakotak.com
© Bella Kotak / www.bellakotak.com
© Bella Kotak / www.bellakotak.com
© Bella Kotak / www.bellakotak.com
© Bella Kotak / www.bellakotak.com
© Bella Kotak / www.bellakotak.com

Zobacz również: Prosty efekt retro w Adobe Photoshop

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Być jak John Malkovich... na legendarnych zdjęciach FotoIndex Nr 7: temat przewodni - sport "Pociągają mnie rzeczy, które są właściwie niewidzialne" - mówi Yota Yoshida o samotności w Tokio Panoramiczne hiperzdjęcia pokazujące niesamowity surrealistyczny świat [galeria] Wkurza cię życie celebrytów? Wklej siebie w ich fotkę Tafla lodu na Bajkale to kopalnia fotograficznych okazji dla śmiałków Skradzione zdjęcie nagrodzone w konkursie Samsunga. Jak do tego doszło? Time Sliced - znane budynki świata przez cały dzień na jednym zdjęciu Ostatnie, koczownicze plemiona mongolskie, które żyją razem z reniferami Liczą się możliwości, nie ograniczenia! Bierz przykład z Achmada Zulkarnaina Podwodne portrety są dla niej formą poradzenia sobie z życiowymi problemami Abstrakcyjne portrety Michala Zahornackiego powstały dzięki… wodzie!

Popularne w tym tygodniu:

W jego ogrodzie zamieszkały myszy. Dał im dom i robi piękne zdjęcia Historia kontrowersyjnej fotografii Thomasa Hoepkera, która stała się symbolem 9/11 530 tys. złotych dla 77-letniego fotografa. To dopiero coś! Marusia, czyli uśmiechnięty pies-ratownik. Zobacz ją w akcji Miłość nie wyklucza. Ta sesja kobiet z niepełnosprawnościami wzrusza Gość lub fotograf - nigdy 2 w 1. Młodzi chcieli oszczędzić i ostro się przeliczyli Pasjonat ujął niesamowite zdarzenie kosmiczne. Wszystko widać jak na dłoni Nie chce się wierzyć, że ktoś opuścił te domy. W Skandynawii jest ich pełno Najlepsze zdjęcia astronomiczne minionego roku. Pierwsze miejsce jest zaskoczeniem Jak zmieniło się World Trade Center przez ostatnie 20 lat? Widać to na tym filmie Zamki, które musisz odwiedzić. Ich zdjęcia nie pozwalają zwlekać Małe jest piękne. Oto zwycięskie zdjęcia konkursu Nikon Small World 2021