Fantastyczne zdjęcia ślubu, który odbył się... 120 metrów nad ziemią!

Dla niektórych sam ślub jest już wystarczająco ekstremalnym doznaniem, jednak ceremonia na linach na wysokości ponad 120 m nad ziemią może mrozić krew w żyłach. Tylko dla ludzi bez lęku przestrzeni. I wysokości.

Trzeba przyznać, że ślubne plenery fotograficzne to kategoria sama w sobie. Para z Kalifornii podniosła poziom jeszcze wyżej — i to dosłownie! Ryan Jenks i Kimberly Weglin zawarli związek małżeński nad pustynią Moab w stanie Utah, gdzie zakochali się w sobie, a później zaręczyli.

“To Jest symbolem zaufania, miłości i życia. Energią, którą chcę nas otoczyć i zabrać do naszego małżeństwa nas całe nasze życie "

napisała na swoim Instagramie Kimberly

Cała ceremonia odbyła się na wysokości ponad 120 metrów. Para i jej znajomi przywykli jednak do takich wysokości, ponieważ zajmują się spadochroniarstwem i chodzeniem na wysoko zawieszonych linach. Krótko mówiąc, jest to propozycja tylko dla ludzi o mocnych nerwach i bez lęku przestrzeni. Swoją drogą — ciekawe jak na takiej wysokości pracowało się fotografowi — podjęli byście się takiego wyzwania?

Obrazy z ceremonii zapierają dech w piersiach i możemy sobie tylko wyobrazić, jakie to musiało robić wrażenie na żywo. Więcej zdjęć także z przygotowań znajdziecie na blogu thehearnes.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Nudne życie Darth Vadera - zobacz jak wygląda codzienność władcy Imperium Emocjonalna podróż między fotografią a literaturą Nagrody Pulitzera 2017 – oto fotografowie, którzy zostali wyróżnieni Ojcostwo to czyste szczęście! Portrety mężczyzn przed i po zostaniu tatą Zmiany klimatyczne na zdjęciach. Każdy piksel to 1 osobnik zagrożonego gatunku Najlepsze zdjęcia z teleskopu Hubble’a w 2019 roku Philippe Dumas udowadnia, że nigdy nie jest za późno na karierę modela Miesiąc Fotografii w Krakowie: znamy laureatów sekcji ShowOFF 2011 Wiktor Franko "Vol. 1" Przegląd i recenzja albumu | Watemborski NIE(Ś)CIEMNIA Zdjęcia roku 2021 magazynu National Geographic pokazują, jak zmienił się świat Piękne zdjęcia czapli białej dowodem na sukces ochrony środowiska Field Museum z Chicago udostępnia zdjęcia na Flickr.com

Popularne w tym tygodniu:

Polacy w finale Fotograficznych Mistrzostw Świata. Nasza reprezentacja nie zawiodła! Te zdjęcia do dziś budzą emocje. Polskie wojsko wkracza do Zaolzia Natura jest zachwycająca. Takie sceny widać niezwykle rzadko Wybuch plazmy na Słońcu. Fotograf uchwycił to z własnego podwórka Ta fotografia obiegła całe USA. Matka chciała sprzedać swoje dzieci Zamienił puste mieszkania w aparaty. Tak powstały piękne dzieła sztuki Zorza polarna dostrzeżona nad Polską. Internauci dzielą się zdjęciami cudu natury Zdjęcia dnia: Zachłanny kormoran. Ledwo zmieścił rybę w dziobie! Przeżyli nieliczni. Portrety osób, które przetrwały Holocaust Potężna erupcja podwodnego wulkanu. Te zdjęcia ukazują siłę żywiołu Piękna scena na archipelagu Svalbard. Matka Natura potrafi zaskoczyć Niesamowite starcie piżmowołów. Bije od nich ogromna siła!