Josiah Launstein ma dopiero 13 lat i już wygrywa liczne konkursy fotografii przyrodniczej

Josiah Launstein fotografuje od 6 lat, czyli od czasu, gdy skończył 7 lat. Dobrze jest w tak młodym wieku odnaleźć swoja pasję i ją rozwijać. Już teraz chłopak odnosi liczne sukcesy. Kto wie, co będzie za kilka lat?

© Josiah Launstein / YouTube

Na pewno duży wpływ na rozwój Josiah Launsteina mają jego rodzice. W końcu to dzięki nim chłopiec zainteresował się fotografią. Pokazywanie dzieciom różnych opcji od młodego wieku jest bardzo istotne. Patrząc na sukcesy Launsteina – z pewnością czeka do kariera w branży fotograficznej.

W wieku 10 lat, Josiah został najmłodszym fotografem, który wygrał konkurs Young Outdoor Photographer of the Year. W 2014 roku 6 z 7 zdjęć zgłoszonych przez niego trafiło do finału NHM/BBC Wildlife Photography. Natomiast w tym roku twórczość Launsteina spotkała się z uznaniem w konkursie Wildlife Photographer of the Year.

Co tu dużo mówić – chłopak ma pasję i talent, niech rozwija się dalej. Jestem bardzo ciekawy jak potoczą się jego dalsze losy i z chęcią będę oglądał jego kolejne zdjęcia.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Planeta dziecięcych strachów Seria BBC "Geniusz zaklęty w fotografii" trafi do Empików Melika Dez podróżuje po całym świecie i fotografuje baleriny tańczące na tle ich miast Mały hipopotam przestraszył się ptaków. Te zdjęcia rozczulają Lotnisko w Dubaju, efekt małej planety oraz film poklatkowy 4K Fotobudka dla psów na festynie okazała się strzałem w dziesiątkę. Psiaki ją pokochały Architektura Walencji jest kosmiczna! Świetnie pokazał ją Gauvin Lapetoule Słonie na wysypisku śmieci. Zdjęcie podbiło serca jurorów Zachwycające symetryczne kształty na zdjęciach z całego świata Świetny hyperlapse z krakowskiego rynku nakręcony smartfonem Piękno słowiańskich kobiet i kultury w niesamowitych portretach Pilot Boeinga 747 fotografuje burze podczas codziennych lotów

Popularne w tym tygodniu:

Fotograf odtworzył w 3D i ożywił słynne zdjęcie z prof. Zbigniewem Religą Ksiądz święcił psy i koty na Światowy Dzień Zwierząt. Zdjęcia są przekomiczne Koloryzowane historyczne zdjęcia z Holokaustu nadają mu nowego wymiaru Dziewczynka z zespołem Downa została gwiazdą marek odzieżowych. Pozuje już od 2 lat Oto pierwsze w historii zdjęcie wykonane aparatem Leica. Ma już 107 lat! Światowy Dzień Zwierząt: Oto najlepsze zdjęcia waszego autorstwa Pies utknął na balkonie. Próbował uciec od agresywnego właściciela Fotograf ujął piękną scenkę. Ptak wylądował na głowie zdziwionego jelenia Tragedia w Jonestown. Członkowie sekty popełnili zbiorowe samobójstwo Przyroda potrafi być zaskakująca. Wąż pożerał ptaka, a na nim siedziała jaszczurka Dziwne błyskawice nad Ziemią. Astronauta ujął je z ISS Ujawnili dane fotografa, choć prosił o anonimowość. Teraz żyje na uchodźctwie