Josiah Launstein ma dopiero 13 lat i już wygrywa liczne konkursy fotografii przyrodniczej

Josiah Launstein fotografuje od 6 lat, czyli od czasu, gdy skończył 7 lat. Dobrze jest w tak młodym wieku odnaleźć swoja pasję i ją rozwijać. Już teraz chłopak odnosi liczne sukcesy. Kto wie, co będzie za kilka lat?

© Josiah Launstein / YouTube

Na pewno duży wpływ na rozwój Josiah Launsteina mają jego rodzice. W końcu to dzięki nim chłopiec zainteresował się fotografią. Pokazywanie dzieciom różnych opcji od młodego wieku jest bardzo istotne. Patrząc na sukcesy Launsteina – z pewnością czeka do kariera w branży fotograficznej.

W wieku 10 lat, Josiah został najmłodszym fotografem, który wygrał konkurs Young Outdoor Photographer of the Year. W 2014 roku 6 z 7 zdjęć zgłoszonych przez niego trafiło do finału NHM/BBC Wildlife Photography. Natomiast w tym roku twórczość Launsteina spotkała się z uznaniem w konkursie Wildlife Photographer of the Year.

Co tu dużo mówić – chłopak ma pasję i talent, niech rozwija się dalej. Jestem bardzo ciekawy jak potoczą się jego dalsze losy i z chęcią będę oglądał jego kolejne zdjęcia.

Zobacz również: Przyszłość fotografii. Premiera Huawei P30

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Zjawiskowe zdjęcia Australii zrobione z drona Rozmawialiśmy z Karoliną Jonderko, laureatką konkursu Grand Press Photo 2016 Najlepsze fotografie podróżnicze konkursu Travel Photographer of the Year 2016 wprawiają w zachwyt i inspirują „Space Hero Mision" - zrób sobie zdjęcie w skafandrze kosmicznym Kobieta, aparaty i wielka katastrofa. Co z tego wyniknie? [wideo] Niesamowite krajobrazy Hongkongu, wykonane z najwyższych budynków Plakat-legenda. Pojawił się o świcie 4 czerwca, stał się symbolem politycznej przemiany Z fotograficzną wizytą w świecie fabryki Ferrari w Maranello Facreton, dokument młodego fotografa Charliego Shoemakera o niesławnych przedmieściach Kapsztadu Wpływ Photoshopa na psychikę nastolatków - szokujące dane Piotr Zwarycz fotografem roku na ND Awards 2019. Wielu Polaków wyróżnionych Japonia to dziwny kraj. Widać to na zdjęciach Shina Noguchi

Popularne w tym tygodniu:

Matki ze swoimi młodymi, czyli jak zwierzęta dbają o potomstwo Znana retuszerka zablokowana na Facebooku za zdjęcia z II wojny światowej Pomysł na zdjęcia dzieci. Potrzebujesz tylko kredy i smartfona! Artystka odtwarza renesansowe dzieła sztuki. Wychodzi jej to genialnie! Kampania Gucci zrealizowana bez fotografów. Modele robili zdjęcia sobie sami Co się stanie, gdy fotograf podwodny pójdzie robić zdjęcia ptaków? Chris Hadfield, czyli astronauta odpowiedzialny za 45 tys. zdjęć Ziemi, mówi o swojej misji Były inżynier NASA zbudował budki fotograficzne dla wiewiórek. Wyszło świetnie! Dokument o Platonie dostępny za darmo. Nie musisz za nic płacić Fujifilm przekazało instaxy europejskim szpitalom, by przywrócić uśmiech Niesamowite odkrycie Amerykanów: Rzadkie zdjęcie uśmiechniętej Indianki z XIX wieku Rzadkie zjawisko na zdjęciu. Ujął śmierć gwiazdy i powstanie supernowej