Zwierzęta w ZOO czy rezerwacie też są piękne, czyli ZSL Animal Photography Prize 2015

Konkurs ZSL Animal Photography Prize 2015 jest organizowany przez Zoological Society of London już od czterech lat. Prezentujemy Wam najlepsze prace tegorocznej edycji.

Ten artykuł ma 2 strony:

Konkurs koncentruje się wokół portretowania zwierząt mieszkających na co dzień w ogrodzie zoologicznym lub rezerwacie. Prezentowane prace ukazują zwierzęta w bardzo naturalny, wolny sposób, bez względu na ich miejsce pobytu.

Pośród jury znalazł się członek honorowy – ornitolog Bill Oddie oraz prezenterka telewizyjna Kate Humble, którzy omawiając prace wybrali te najlepsze.
© Alex Wendelken / ZSL Animal Photography Prize 2015

Pośród jury znalazł się członek honorowy – ornitolog Bill Oddie oraz prezenterka telewizyjna Kate Humble, którzy omawiając prace wybrali te najlepsze.

Wyróżnione prace będzie można oglądać przy wejściu do londyńskiego ZOO do końca lutego 2016 roku.
© Michael Gallagher / ZSL Animal Photography Prize 2015

Wyróżnione prace będzie można oglądać przy wejściu do londyńskiego ZOO do końca lutego 2016 roku.

© Carolyn Collins / ZSL Animal Photography Prize 2015
© Nicolas Reusens / ZSL Animal Photography Prize 2015

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Poznaj historię 5 zdjęć, które zmieniły oblicze fotografii Alpaki "na salonach" sprawią, że się uśmiechniesz Hayaku - zachwycające oblicze Japonii klatka po klatce Canonem 5D Mark II Jeśli wierzysz w swój talent, wszystko jest możliwe. Zobacz portrety Claudio Luiza Podwójne życie Legnicy, czyli za murem radzieckich koszar Psy w bluzach, kocie brody, jeźdźcy bez głowy: fotograficzne mody w Internecie Dzieciństwo bez technologii. Matka udokumentowała beztroskę swoich dzieci 100,000 średnioformatowych zdjęć połączonych w timelapse 8K Ta fotografka uwielbia robić zdjęcia matkom i niemowlakom. Efekt jest przepiękny Dla kreatywnego umysłu izolacja to nie problem. Tak trzeba fotografować! Rosyjska modelka i ryzykowanie życia na dachu świata. Czego się nie zrobi dla dobrego zdjęcia na Instagrama? Jakub Połomski opowiada, jak fotografował z drona zachwycające krajobrazy Islandii

Popularne w tym tygodniu:

To zdjęcie robi wrażenie. Tłumy Amerykanów na koncercie Polaka Tata krokodyl dorobił się setki dzieci. Urządził im przejażdżkę na grzbiecie Ogromny Księżyc nad teleskopem. Polak uchwycił go w obserwatorium pod Toruniem Babcia "Balenciaga" wymiata. Supermodelki mogą zbierać szczęki z podłogi Miliardy świetlików rozświetliły noc. Cały las jarzył się na żółto-zielono Genialne wynalazki Tesli. Naukowiec miał wkład w fotografię Miał robić zdjęcia paszportowe Ukraińcom. Fotograf świadomie podjął inną decyzję Srebrny Glob zakwitł na czerwono. Oto krwawe zaćmienie Księżyca Kwiatowego All About Photo 2022. Poruszający portret wojenny zdobywa I miejsce Byli naukowcami Hitlera. Po wojnie pracowali dla USA Fotograf polował na zorzę polarną. Uchwycił trzy zjawiska za jednym zamachem Świat filmu z klocków LEGO. Artysta odtworzył kultowe sceny przy użyciu figurek