Nowa lampa Indra 500LC jest kierowana do systemu Canon

Indra 500LC jest pierwszą lampą studyjną firmy Phottix, przeznaczoną pod system wyzwalania Canon RT.

Pierwsze lampy z serii Indra 500 miały premierę w 2014 roku i wprowadzały sporo innowacji w kategorii sprzętu błyskowego TTL. Najnowszy produkt firmy Phottix to studyjna lampa błyskowa, dedykowana do bezprzewodowego wyzwalania. Możemy wykorzystać nadajnik Canon ST-E3, lampę błyskową Canon wyposażoną w wyzwalacz radiowy (RT), a także system Phottix Laso. Ponadto, 500LC może współpracować ze starszymi modelami lamp Canona, które nie są wyposażone w system RT. Indra 500LC błyska z mocą 500 Ws oraz daje możliwość wykorzystania trybów priorytetu czasu i migawki.

Nową lampę Phottixa charakteryzuje także 8-stopniowa regulacja mocy, aż do 1/128 mocy przy skoku co 1/3 przysłony. Synchronizacja błysku HSS zapewnia pracę przy krótkich czasach migawki, nawet do 1/8000s. Indra 500LC ma możliwość działania w trybie stroboskopowym, co można wykorzystać przy różnego rodzaju efektach specjalnych i fotografii kreatywnej. Częstotliwość błysku wynosi od 1 do 100HZ, a ilość wyzwoleń od 1 do 100 razy.

Indra500LC jest wyposażona w akumulator litowo-jonowy. Dodatkowo do zestawu dołączone są kable, ładowarka, pokrowiec oraz nowy mniejszy 5-calowy reflektor.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Najstarszy produkcyjny Nikon na aukcji Jasna strona kadru - ruszył konkurs fotograficzny fundacji HumanDoc GoPro przywraca do sprzedaży swojego drona Karma. Czy tym razem będzie lepiej? Dołącz do naszej fotoekspedycji do Indii i Nepalu z Pawłem Łącznym i Fujifilm Flickr: subiektywny przegląd zdjęć tygodnia 14 Koale uratowane z pożarów w Australii mają dobrą opiekę „Szybki jak błyskawica” i błyskawica w jednym kadrze – jak powstało to zdjęcie? Replika broni na sesji zdjęciowej. Plażowicze byli zaniepokojeni Capture One Pro 10 oferuje nowe narzędzia do wyostrzania i wiele innych udogodnień Photoshopowy skandal Steve'a McCurry'ego nabiera tempa Dlaczego fotoreporterzy wystosowali list do producentów aparatów z prośbą o szyfrowanie treści? Miliard dolarów odszkodowania w pozwie przeciw Getty Images

Popularne w tym tygodniu:

Nie żyje fotografka Beatlesów. Astrid Kirchherr miała 81 lat Adobe Premiere Pro 14.2 zyskuje potężne wsparcie kart graficznych NVIDIA Capture One 20 w specjalnej wersji do aparatów marki Nikon Zostań ambasadorem Adobe Lightroom. Producent uruchamia specjalny program Shutterstock zmienia sposób rozliczeń. Fotografowie są wściekli i robią petycję