Bezlusterkowce

Canon EOS R3: Najważniejsza premiera tej jesieni za nami

Canon EOS R3 to wyczekiwany od długich miesięcy flagowy model pełnoklatkowego bezlusterkowca Canona. Jest on kierowany do zawodowych fotografów, którzy nie chcą iść na kompromisy. Producent zbudował wokół wydarzenia niesamowite napięcie.

tydzień temu

Wideotest Canon EOS M

Sony A7R II znika z oferty producenta

Pełnoklatkowe bezlusterkowce serii Sony A7R doczekały się już aż czterech wersji. Dotychczas można było kupić nawet wersję II, lecz od teraz się to zmienia. Na rynku pozostaną tylko korpusy Sony A7R III oraz Sony A7R IV.

3 tygodnie temu

Fotoedytor z Olimpiady potwierdza: Canon EOS R3 ma 24 Mpix!

Canon EOS R3 został zaobserwowany na testach podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Internauci sprawdzili dane EXIF z plików i na bazie tego wyciągnęli informacje o rozdzielczości matrycy. Wychodzi na to, że mieli rację.

2 miesiące temu

Canon EOS R3, 30 kl./s i skateboarding na Igrzyskach Olimpijskich

O modelu nadchodzącego flagowca Canon EOS R3 jest ostatnio bardzo głośno. Korpus pojawił się na testach polowych podczas letniej Olimpiady w Tokio, a z plików wyciągnięto dane o rozdzielczości. Tym razem możemy zobaczyć, jak aparat sprawdza się w ...

2 miesiące temu

Sony ZV-E10 to wszystko, czego potrzebuje współczesny wloger

Firma Sony zaprezentowała nowy korpus bezlusterkowy z matrycą APS-C. W środku znajdziemy najnowszą technologię, zaawansowany przetwornik i wiele funkcji filmowych, które przypadną do gustu współczesnym wlogerom. Sony ZV-E10 o urządzenie kompletne.

2 miesiące temu

Wakacje 2021: Jaki aparat wybrać na urlop?

Wakacje w 2021 roku mogą bardziej przypominać typowe letnie wyjazdy. Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 przestają obowiązywać, co sprzyja częstszym podróżom. Dobrze móc je ująć. Jaki aparat wybrać na urlop? Służymy pomocą.

4 miesiące temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie