Świeże kąski w Adobe Camera RAW 8.1 [wideoporadnik]

Wraz z nowym pakietem Photoshopa pojawiła się wtyczka Adobe Camera RAW. Jakie funkcje wnosi?

Każdy, kto miał do czynienia z Photoshopem, doskonale zna wywoływarkę plików RAW Adobe Camera RAW. To bardzo dobre narzędzie, szczególnie w sytuacji, gdy mamy do obrobienia tylko kilka zdjęć. Fotografii nie trzeba importować, ponieważ otwierają się jak w zewnętrznym programie, działającym niezależnie od Photoshopa.

W nowym wcieleniu Adobe Camera RAW 8.1, podobnie jak w Lightroomie 5, pojawiły się funkcje upright, nowy filtr promieniowy oraz nowa redukcja punktów. Zobaczmy, jak sprawdzają się te narzędzia.

Zapraszam na forum.fotoblogia.pl, gdzie możecie się dzielić swoimi opiniami na temat wideoporadników i zgłaszać własne propozycje tematów.

Zobacz również: Narzędzie koloru selektywnego w Adobe Photoshop

Zobacz więcej artykułów z serii: Postprodukcja (wideoporadniki)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Adobe Photoshop CC – co nowego? [wideoporadnik] Efekt retro w Gimpie? Wystarczy 5 minut! [wideoporadnik] Podstawy fotografowania jedzenia - prosto, naturalnie i w domu [poradnik]

Popularne w tym tygodniu:

6 starych aparatów, które są wciąż warte uwagi Popularne miejsca na świecie, w których nie można fotografować A może warto trochę zwolnić i skupić się na zdjęciach? Podstawy fotografii. Jak korzystać z przysłony? [wideoporadnik] Pełna klatka, APS-C, a może coś jeszcze? Jaki format matrycy wybierasz i dlaczego?