Najlepsze zdjęcia konkursu "Wakacje w moim kadrze"

Konkurs organizowany wspólnie z firmą Tamron cieszył się ogromnym powodzeniem. W sumie trafiło do nas prawie 900 fotografii, a wybór naprawdę nie był prosty. Na Wasze życzenie przygotowaliśmy galerię z pracami finałowymi, z których wyłoniliśmy zwyciężczynię - Martę Golec. Jak widać, poziom prac był naprawdę wysoki. Przypominamy jednak, że zaprezentowane w galerii prace nie były sprawdzane pod kątem regulaminowej obróbki - robimy to jedynie w przypadku wygranych. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziałów w kolejnych konkursach. Naprawdę warto!

© Mat Olszowy
© Agata Połajewska
© Dominika Durbajło
© Agnieszka Potocka
© Agnieszka Potocka
@ Tadeusz Ferenc

Zobacz również: Fotoblogia.pl - największy blog o fotografii w Polsce

© Marek Bednarz
© Mateusz Wolski
© Rafał Gwóźdź
© Agata Winiarska
Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Gwiezdna panorama, czyli film time-lapse zrobiony Canonem 20d Www sieci: Bartek Pogoda JOBO X7 ? kieszonkowa ramka na zdjęcia Spotkanie autorskie z Maciejem Nabrdalikiem Olympus Cashback - to najlepszy moment na kupowanie sprzętu Flickr: Subiektywny przegląd zdjęć tygodnia 04 "Space Project" - astronomia, Proust i francuskie ciastka Ruszył konkurs Nowy Port – Dzień Dobry! Do wygrania Fuji Instax 210, akcesoria fotograficzne i nagrody pieniężne Remove.bg usunie bez problemu całe tło w Photoshopie Zapowiedź Huawei P9 ujawnia, że będzie miał dwa tylne aparaty Nowojorska Biblioteka Publiczna udostępnia 187 tysięcy zdjęć i ilustracji w domenie publicznej Czy "repost" zdjęcia na Instagramie jest kradzieżą?

Popularne w tym tygodniu:

Zatrudniamy! Dołącz do zespołu WP Fotoblogia we Wrocławiu! Fotograf gwałcił, podglądał i wystawiał oceny. Prowadził agencję modelek Klasyczne portrety gwiazd z imprezy po rozdaniu Oscarów Adobe wydaje ważną aktualizację Photoshopa na 30-lecie programu Sony ma prawie połowę udziałów na rynku matryc światłoczułych Fujifilm rezygnuje z pracy z Tatsuo Suzukim przez kontrowersje wokół jego osoby Targi CP+ 2020 odwołane przez epidemię koronawirusa Grand Press Photo 2020: Pieter Ten Hoopen przewodniczącym jury Lecisz do USA? Uważaj na wkłady do instaxa i filmy Fujifilm