Piotr Nadolski opowie Wam o fotografii aktu już niedługo

Firma Foto ABC, przy współpracy z Tokiną i Quadralite, organizuje w listopadzie 2016 warsztaty, przygotowane z myślą o fotografowaniu piękna nagiego, kobiecego ciała. Poznajcie szczegóły i program warsztatów

© Foto ABC

W dniach 18.11 — 20.11.2016 w zabytkowym dworku pod Łodzią odbędą się warsztaty fotografii aktu, organizowane przez sklep Foto ABC przy współpracy z Tokiną i Quadralite. Zajęcia będą poprowadzone przez Piotra Nadolskiego, portrecistę, fotografa teatralnego i aktowego. Organizatorzy przygotowali weekend wypełniony atrakcyjnym programem.

Uczestniczy zapoznają się, jak krok po kroku przygotować się do sesji aktu i jak ją sukcesywnie poprowadzić. Gdzie szukać modelek? Jak z nimi rozmawiać? Na jakie aspekty prawa i bezpieczeństwa przede wszystkim zwrócić uwagę? Pod okiem fachowców znajdziecie odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań, które nasuną się w trakcie warsztatów. Oczywiście praca z modelkami to nie wszystko. Warsztaty poruszają ponadto temat przygotowania studia pod sesję aktu. Od wyboru światła i obiektywów, po obróbkę w Adobe Lightroom i Photoshop. Podczas trwania zajęć do dyspozycji uczestników będą obiektywy firmy Tokina oraz oświetlenie studyjne Quadralite.

Cena warsztatów wynosi 500 zł i obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, pracę z modelką oraz dostęp do sprzętu. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, więc lepiej nie zastanawiać się zbyt długo. Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji znajdziecie na fanpage'u sklepu Foto ABC

  SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WARSZTATÓW

  PIĄTEK 18.11.2016

 • godzina 18:00 — przyjazd i zakwaterowanie
 • godzina 19.30 — 20.30 — wstęp do Warsztatów — prowadzi Piotr Nadolski
 • 20.30 – kolacja


 • SOBOTA 19.11.2016

 • godzina 9.00 — śniadanie
 • godzina 10.00 — część praktyczna
 • ok. godziny 14.00 — obiad
 • ok. godziny 19 — kolacja


 • NIEDZIELA 20.11.2016

 • godzina 9.00 — śniadanie
 • godzina 10.00 — część praktyczna
 • o godzinie 14.00 — obiad
 • ok. godziny 16:00 — zakończenie


 • LOKALIZACJA

  Zabytkowy Dworek z przełomu XIX i XX wieku
  Rzepiszew 51, 98–240 Szadek

Zobacz również: Jak wykonać nakładkę typu gobo?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Dni Otwarte z nowymi obiektywami Samyang AF Opolski Festiwal Fotografii - Daily Vlog #4 Warsztaty fotograficzne w Studio Huśtawka [październik 2016] Spotkania przy kawie z Filipem Springerem Fotoblogia.pl poszukuje współpracowników do pisania tekstów Targi Photokina 2016 pokazały, że branża fotograficzna się nie kończy, a jedynie zmienia na lepsze Canon na targach Photokina 2016, czyli uwieczniaj, przechowuj i dziel się Byliśmy na Instameet Canon - inspirującym spotkaniu Instagramowiczów z Wrocławia Uwieczniaj, przechowuj i dziel się Firma Quadralite zaprasza na warsztaty z podstaw fotografii Instameet Canon - zwiedzaj Wrocław i testuj najnowszy sprzęt fotograficzny Firma Olympus zaprasza na interaktywną wystawę Perspective Playground w Kolonii Photokina 2016 - relacja z największych targów sprzętu fotograficznego Startuje szósta edycja warsztatów fotografii podróżniczej Marcina Dobasa Startuje nowa edycja konkursu Nikon Photo Contest na 100-lecie firmy Nikon Rusza 6. edycja TIFF FESTIVAL we Wrocławiu. Zobaczcie co nas czeka Poznaj zwycięskie zdjęcia wyłonione w konkursie Bird Photographer of The Year 2016 Fujifilm zaprasza na warsztaty X-T2 Show w Warszawie Leica 6x7 Gallery Warszawa zaprezentuje prace Wacława Wantucha - mistrza polskiego aktu Tokina zaprasza na krajobrazowo-owczarskie warsztaty w Pieninach Warsztaty fotograficzne w Studio Huśtawka [sierpień - wrzesień 2016] Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 - Daily Vlog #3 Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 #WROCŁAW Była Minolta, jest Sony. To już 10 lat!