Startuje szósta edycja warsztatów fotografii podróżniczej Marcina Dobasa

Startuje szósta edycja warsztatów fotografii podróżniczej Marcina Dobasa
Źródło zdjęć: © © [Wyprawy Foto](http://wyprawyfoto.com.pl)
Mikołaj Rożek

12.09.2016 11:35, aktual.: 26.07.2022 18:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fotograf, podróżnik i nasz bloger Marcin Dobas, po raz szósty organizuje warsztaty dla ludzi zafascynowanych podróżowaniem z aparatem. Dla wszystkich uczestników będzie to niezapomniana przygoda weekendowa w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce, Pieninach. Oprócz walorów wizualnych i okazji do nieustanego wyzwalania migawki, będzie to szansa na podniesienie swoich umiejętności i utrwalenie wiedzy pod okiem fachowców: między innymi naszego redakcyjnego kolegi, Jakuba Kaźmierczyka.

Marcin Dobas, wspólnie z naszym redakcyjnym kolegą, Jakubem Kaźmierczykiem, przygotowali cztery dni wypełnione atrakcjami, aż do ostatnich momentów trwania warsztatów. Program nie będzie skupiał się tylko i wyłącznie na aspektach podróżowania i zdjęciach. Organizatorzy przedstawią m. in. jak najlepiej przygotować i spakować sprzęt przed wyprawą, poruszą tematykę użytkowania zewnętrznych źródeł światła oraz filtrów, ponadto zgłębią zaawansowane techniki obróbki, katalogowania oraz wydruku zdjęć. Warsztaty skierowane są do osób, które posiadają już wiedzę podstawową w zakresie fotografii oraz nie mają problemu z obsługą własnego sprzętu.

Obraz
© @ Hotel pod Wulkanem

Wyprawa z Marcinem i Kubą rozpocznie się 29 września i potrwa do 2 października 2016 w Kluszkowcach u podnóża góry Wdżar, gdzie uczestnicy będą zakwaterowani w Hotelu pod Wulkanem. W otoczeniu malowniczych pasm górskich Pienin, czas spędzony w fotograficznym towarzystwie będzie podzielony zarówno na część wykładową, jak i plenerową. Szczerze zachęcamy Was do spróbowania swoich sił, niewątpliwie będzie to świetna okazja do wzbogacenia wiedzy oraz wymiany doświadczeń i poznania nowych kontaktów fotograficznych. Więcej informacji oraz zapisy znajdziecie na stronie wyprawyfoto.com.pl. Partnerami warsztatów jest Fotoblogia.pl oraz marki: Datacolor, Eizo, Epson, Hoya Filters, Intel, Notopstryk.pl, Olympus, Tokina, Trioppo, Wacom, Genesis gear, Quadralite.

WARSZTATY FOTOGRAFI PODRÓŻNICZEJ

  • [b]Prowadzący: [/b]Marcin Dobas i Jakub Kaźmierczyk

  • [b]Termin:[/b] 29 września - 2 października 2016 r.

  • [b]Czas trwania[/b]: 4 dni

  • [b]Lokalizacja[/b]: [url=http://www.podwulkanem.pl/]„Hotel pod Wulkanem" w Kluszowicach[/url] / Pieniny

  • [b]Cena:[/b] regularna: 899 zł, do 9 września cena 799 PLN + książka Marcina Dobasa „Fotowyprawy, czyli 9 opowieści o fotografii” gratis

  • [b]Więcej informacji:[/b] [url=http://wyprawyfoto.com.pl/pl/jesien-warsztaty-fotograficzne-pieniny/]wyprawyfoto.com.pl[/url]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)