Nowa aktualizacja Photoshopa CC pozwoli wam wybrać całą postać w automatycznym zaznaczeniu

Adobe właśnie zaprezentowało nowe, niesamowite narzędzie do zaznaczania, które pojawi się w najnowszej wersji Photoshopa CC. Funkcja Select Subject będzie pozwalać na automatyczne zaznaczanie jednym kliknięciem.

Selekcje i zaznaczenia to jedno z bardziej wymagających zajęć w Photoshopie, jeżeli nasz obiekt nie znajduje się na jednolitym tle to dokładne go wycięcie z tła zajmuje dużo czasu. “Select Subject”, czyli Zaznacz Obiekt to mowa funkcja, która wykorzystuje uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję Adobe Sensei do rozpoznawania przedmiotów na zdjęciach i umożliwia ich zaznaczenie i wygodne wycięcie z tła.

Obecnie do zaznaczania wykorzystujemy Szybką Selekcję, Magiczną Różyczkę, albo Lasso, jednak już w kolejnej wersji Photoshopa CC zaznaczanie obiektów może być znacznie łatwiejsze. Narzędzie Zaznacz Obiekt za pomocą jednego klinięcia będzie dawać punkt startowy, który pozwoli znacznie przyspieszyć proces zaznaczania. Następnie wystarczy delikatnie poprawić selekcję i gotowe. Funkcja będzie także aktywna przy innych selekcjach i maskach, dzięki czemu można będzie je edytować za jej pomocą.

Zerknijcie na demo, które rzeczywiście robi wrażenie. Oczywiście przetestujemy tę funkcję jak tylko zostanie wprowadzona do najnowszej wersji Photoshopa CC.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Photo Mechanic 4.5.3.2 ? najnowsza aktualizacja Fotografka prawie wpadła pod pociąg. Zaczepił o jej kurtkę Rusza XIII BEiKS Roadshow – możesz wygrać oprogramowanie Edius 9 Pro Fotoalbumy na onecie ? sposób na portfolio? Fotokalendarz z własnych zdjęć - jakość nr 1 z Fotojoker Plotki mijającego tygodnia - podsumowanie Konkurs fotograficzny Canon – New Cosmos of Photography 2016 Julia Margaret Cameron - prababcia Instagrama? "Afgańska Dziewczyna" - słynne zdjęcie nie opowiada jej prawdziwej historii Mikrokalibracja obiektywów w Nikonie jest dziecinnie prosta Koniec katalogu IKEA. Po 70 latach znika na zawsze Dowiedz się, jak prowadzić swój biznes fotograficzny na specjalnej konferencji

Popularne w tym tygodniu:

Była pracownica Facebooka mówi, że dla firmy najważniejszy jest wzrost, a nie dobro ludzi Skandal na festiwalu fotografii w Mediolanie. Wystawiono plagiat! 5 lat więzienia za zdjęcia spod sukienek. Kolejne państwo zaostrza prawo Zostawili klientów bez zdjęć i pieniędzy. Serwis fotografii ślubnej po prostu zwinął interes Toem: Gra wideo dla fotografów na jesienne wieczory Konkurs Ministra Klimatu i Środowiska „Geologia w obiektywie 2021” Wybieramy aparat cyfrowy – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?