Pytanie od czytelniczki: który zaawansowany kompakt kupić?

Pytanie od czytelnika: który zaawansowany kompakt kupić?

Pytanie od czytelnika: który zaawansowany kompakt kupić?

Coraz częściej pytacie się nas o rady dotyczące wyboru aparatu. Dziękujemy za zaufanie! Chcemy jednak podzielić się niektórymi mailami ze wszystkimi czytelnikami pytając Was wszystkich o pomoc. Tym razem Paula, młoda amatorka fotografii stoi przed wyborem zaawansowanego kompakta. Który wybrać?

Cytujemy list od Pauli:

"Jestem nastolatką-amatorką fotografii. Zamierzam niedługo kupić nowy aparat cyfrowy, który miałby podobne funkcje jak lustrzanka.

Zainteresowało mnie pięć modeli:

Chciałabym prosić o radę, jaki z nich wybrać. Nie wiem, jak sprawują się dane modele, dlatego potrzebna mi pomoc fachowca. Proszę o kilka słów na temat każdego z modeli. Który można polecić?"

Paulo, przede wszystkim warto abyś napisała nam, jakiego rodzaju zdjęcia chcesz wykonywać i jakim dysponujesz budżetem. Twoje pytanie pojawia się bardzo często na wielu forach i warto, abyś tam też zajrzała. Oficjalnie testowaliśmy tylko oba Nikony, dlatego liczymy na pomoc czytelników. Zapraszam wszystkich do dyskusji, wasze opinie i pomoy w wyborze aparatu!

Zobacz również: Fotoblogia.pl - największy blog o fotografii w Polsce

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Przeglądy:

Najciekawsze strony do obróbki zdjęć online Nudna Ameryka na nienudnych zdjęciach Jacka Foty [wywiad] 10 cytatów fotograficznych, które powinniście znać Najdroższe i największe obiektywy pokazane na targach Photokina 2014 Podnosząca się z gruzów stolica na zdjęciach z albumu "Warszawa lata 40." "Małe Nemo", czyli niemowlaki sfotografowane pod wodą Photoshopowe wpadki miesiąca - wakacje 2014 Sesja dla Disney'a i Annie Leibovitz podczas pracy Blogi modowe, na których zdjęcia zatrzymają Cię na dłużej "303 zdjęcia, które musisz znać" - recenzja albumu, którego nie ma Koken – darmowy system zarządzania treścią dla fotografów Filmy o fotoreportażu, dzięki którym inaczej spojrzysz na świat... JPEGmini – zmieniamy rozmiar zdjęć jednym kliknięciem Książki o fotografii, które warto przeczytać [cz.1] Photoshopowe wpadki miesiąca [styczeń] Fotoreporter David Guttenfelder opowiada o robieniu zdjęć smartfonem w Korei Północnej Fotografia (i Photoshop) w służbie propagandy 15 najchętniej czytanych tekstów w 2013 r. na Fotoblogii Photoshopowe wpadki miesiąca [grudzień] Photoshopowe wpadki miesiąca - listopad [galeria] Co warto czytać? Jesienny przegląd prasy fotograficznej Kreatywne techniki fotograficzne, które mogą zainspirować Google+ z wbudowanym Snapseedem Książki o fotografii, które warto przeczytać [część 2]