Pytanie od czytelniczki: lustrzanka do domu

Pytanie od czytelniczki: lustrzanka do domu

Podsumowanie: kupujemy najtańszą lustrzankę...
Podsumowanie: kupujemy najtańszą lustrzankę...
Krzysztof Basel
17.06.2010 13:59, aktualizacja: 01.08.2022 15:16

Czytelnicy pytają nas o nowe zagadnienia. Tym razem Patrycja poszukuje lustrzanki idealnej do domowego użytku. Wybór mamy spory - pomożecie? ;)

Czytelnicy pytają nas o nowe zagadnienia. Tym razem Patrycja poszukuje lustrzanki idealnej do domowego użytku. Wybór mamy spory - pomożecie? ;)

Patrycha napisała:

*Witam!

*Piszę w typowej, bądź nietypowej sprawie...zależy jak dla kogo...:) Jestem na etapie poszukiwania dobrej lustrzanki na potrzeby użytku domowego...:) Tzn. Dzieci,dzieci i jeszcze raz dzieci...Generalnie moja rodzinka i jej życie...Uprzejmie prosze o podpowiedź w tej kwestii...dotychczas posluguję się Coolplix-em Nikona S220 i nie jest to aparat, który by spelniał moje oczekiwania...zwykła cyfrówka...Uwielbiam robic zdjęcia i tak na prawdę to aparat u mnie powinien byc schowany głeboko w szafie, ponieważ inaczej wiecznie coś pstrykam...Cena nie jest najważniejsza, ale oczywiście dobrze jak by była przystępna w miarę...

Pozdrawiam Serdecznie i proszę o kontakt...

Patrycha...:)

Patrycjo, nasza pierwsza rada to nie chowaj aparatu do szafy :) A bardziej na poważnie to polecamy Ci lekturę cyklu poradników o wyborze podstawowej lustrzanki. Mateusz przygotował podsumowanie tej serii. Znajdziesz tam linki do tekstów opisujących każdy system.

Oczywiście w Twoim przypadku nie będą Ci potrzebne tak rozbudowane zestawy. Na początek wystarczy aparat z podstawowym obiektywem. Możesz jednak rozeznać się wśród najtańszych lustrzanek wartych uwagi. Jeśli chcesz fotografować dla czystej przyjemności uwieczniania chwil to drobne różnice w jakości zdjęć oferowanych przez podobnej klasy lustrzanki nie powinny Cię aż tak interesować. Przetestuj te aparaty w sklepie - zobacz, jak leżą Ci w dłoni, czy potrafisz bezproblemowo okiełznać menu, czy odpowiada Ci wielkość.

Czekamy też na Wasze rady drodzy czytelnicy. Pomóżcie Patrycji, tak jak pomagacie Pauli ;)

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)