Nikon Polska oferuje 2-letnią ochronę

Nikon Polska oferuje 2 lata gwarancji - na kilka modeli

Nikon Polska oferuje 2 lata gwarancji - na kilka modeli

Nikon Polska wprowadził dzisiaj nową promocję - wybrane aparaty i obiektywy tej marki otrzymają dodatkowy 12-miesięczny okres ochronny. Niestety, lista urządzeń objętych tą atrakcyjną promocją jest mała, ale może być rozszerzana o kolejne nowości.

Wiadomość o wprowadzeniu rozszerzonej gwarancji dla sprzętu Nikona w Polsce bardzo mnie ucieszyła. W wielu krajach Nikon oferuje 2-letnią ochronę, a decyzja o wprowadzeniu takiej promocji leży u lokalnych przedstawicieli japońskiej firmy. Nikon Polska chyba nieco posłuchał postulatów klientów niezadowolonych ze sławnego serwisu Nikona, którzy niedawno wystosowali do firmy oficjalny list protestacyjny. W jednym z punktów fotografowie domagali się właśnie 2-letniej gwarancji na nowy sprzęt Nikona.

Nietypowe wykorzystanie Nikonów w kosmosie [wideo]

Promocja rusza dzisiaj, 19 lutego 2010 r. i obejmuje tylko wybrane modele urządzeń z logiem Nikona. Trzeba przyznać, że wybrane bardzo skrupulatnie, aby przypadkiem nie było ich za dużo.

Klienci, którzy kupią sprzęt objęty promocją otrzymają specjalną kartę gwarancyjną ze znaczkiem "2 LATA" rozszerzającą 12-miesięczny okres gwarancyjny o roczny okres ochrony serwisowej.

Promocją "2 LATA" objęte są następujące modele Nikona:

COOLPIX L21

COOLPIX L22

Zobacz również: Wideotest Nikona D600

COOLPIX S3000

COOLPIX S4000

COOLPIX S8000

COOLPIX L110

COOLPIX P100

Obiektyw Nikkor AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED

Obiektyw Nikkor AF-S NIKKOR 16–35mm f/4G ED VR

Nie znajdziemy tu żadnych lustrzanek, a jedynie 7 kompaktów i 2 obiektywy. Dlaczego? Nikon Polska zdecydował się przedłużyć gwarancję tylko dla zupełnie nowych produktów ofercie z 2010 r. Japońska firma nie zaprezentowała w ciągu ostatnich niecałych 2 miesięcy więcej nowych urządzeń. Możemy jednak liczyć, że z biegiem czasu lista aparatów i obiektywów objętych promocją będzie się powiększać wraz z wprowadzaniem nowości.

Więcej informacji, listę sprzętu z rozszerzoną gwarancją oraz szczegółowy regulamin znajdziecie na stronie nikon.pl.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Sprzęt:

Sociomatic, czyli Instagramowy Polaroid, niebawem trafi do sprzedaży Sony A7 II - ruszyła przedsprzedaż, znamy polską cenę Dlaczego Canon EOS 6D nie jest odpowiedzią na wszystkie problemy fotografa? Najciekawsze bezlusterkowce do 2000 zł Czy kolejny iPhone będzie miał aparat z dwoma obiektywami? Sony A7 II - stabilizacja pełnoklatkowej matrycy w bezlusterkowcu Kamienie milowe fotografii, które stały się kulą u nogi Nikkor 6mm f/2.8 - przykładowe zdjęcia i film z obiektywu, który widzi do tyłu Nowa matryca Sony ma oferować 16 000 kl/s. w 2K i niewiarygodną dynamikę Problem niesfornych przewodów rozwiązany Canon EF 100-400 mm f/4.5-5.6L IS II USM – nowa wersja po 16 latach DxO Mark zawiedzione osiągami Canona 7D Mark II na niskich czułościach Ice Light - idealne światło w podróży zamiast softboxa DxO Optics Pro 8 do pobrania za darmo Macropod - ekstremalne narzędzie do fotografii makro Czy świat fotografii chce pozbyć się luster? Canon 50-1000 mm T5.0-8.9 z konwerterem 1,5x - rekordowy zoom x20 do filmów 4K Nowe baterie, które naładują 70% w 2 min. i wytrzymają do 20 lat. Jak to możliwe? Westcott Flex - wodoodporny panel LED, który można wyginać, jak kartkę papieru Lustrzanki sprzed lat - czy jeszcze się do czegoś nadają? Nowa, niskobudżetowa lustrzanka czy starsza, ale premium? Jaki aparat wybrać? Leica S-E - tańsza wersja średniego formatu Nowa generacja obiektywów Leica Summarit-M Leica M-A - analogowy dalmierz we współczesnym wydaniu

Popularne w tym tygodniu:

Laowa 25 mm f/2.8 2.5-5x Ultra Macro - zdjęcia przykładowe i cena UniColor to kolorowa wodoodporna lampa LED na USB do kreatywnych zdjęć Cosina prezentuje trzy nowe obiektywy Voigtlander - dwa do Sony E i jeden do Leiki M