Nastrojowe zdjęcia egipskiej nieznajomej

Samo Rera to egipski fotograf, który zafascynowany niewinną dziewczyną żyjącą, jak wolny ptak, wykonał cykl nastrojowych zdjęć.

Samo Rera zajmuje się fotografią od 16 roku życia kiedy, jak sam pisze odkrył, że fotografia jest pewnego rodzaju magią… Widać to w cyklu zdjęć, który poświęcił egipskiej nieznajomej, którą poznał w obozie turystycznym.

Początkowo wydawało się, że dziewczyna żyje we własnym świecie. Przyciągała jak magnes, pisze w opisie do zdjęć Samo Rera. Żyła w obozie jak wolny ptak dbając jedynie o jedzenie, picie i schronienie, które dostawała od właścicieli za drobne prace. Poza tym nie była do niczego przywiązana.

Po przybyciu adoptowała osieroconego szczeniaka, który od tego czasu był dla niej rodziną i kompanem.

Fotografowi aż trudno było uwierzyć, że w świecie pełnym konformistów, niewolników korporacyjnych, dramatów politycznych i prania mózgu konsumentów spotkał kogoś tak beztroskiego, swobodnego i spontanicznego.

Zobacz również: Obróbka w stylu Dragana w Photoshopie

www.facebook.com/samorerapage

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Najlepsze fotografie podróżnicze konkursu Travel Photographer of the Year 2016 wprawiają w zachwyt i inspirują Zobacz najlepsze zdjęcie z Instagrama według Photobox Projekt Ecoimagination - dodaj zdjęcie na Flickra i pomóż mieszkańcom najbiedniejszych rejonów świata Inspiracje dokumentalne #15 Artur Rogalski – fotograf, którego nie zatrzyma nic w podróży do świata kreatywności O rolach i tożsamości kobiet. Projekt Wanna Iwony Lenik Jedno zdjęcie na każdy tydzień roku. Łukasz Rados ukończył projekt 52 TOP 10 - najlepsze filmy Slow Motion Marlena Jabłońska - laureatka drugiej edycji „Pokaż się” w ramach 5. Opolskiego Festiwalu Fotografii Uliczne rozmowy: Piotr Kaczmarek 10 lat festiwalu "Burning Man" zamknięte w albumie "Dust to dawn" Tragedie i moda nie chodzą w parze. Annie Leibovitz i sesja inspirowana huraganem Sandy

Popularne w tym tygodniu:

Dostrzeżesz na tym zdjęciu sowę? Idealnie wpasowała się w drzewo Kilka metrów od sceny grozy. Fotografowie ujęli niesamowitą walkę niedźwiedzi 7777 zdjęć przez 21 lat. Mężczyzna pokazał, jak zmieniał się dzień po dniu Sezon burzowy sprzyja kreatywności. Oto najlepsze zdjęcia naszych czytelników Można się przestraszyć. Taki widok mają piloci samolotów, gdy zbliża się burza Zarabiają na bólu jej matki. Getty Images na celowniku oburzonej kobiety Znajduje się 10 miliardów lat świetlnych od nas. Teleskop Hubble’a ujął odległą galaktykę Trzy dni bezsilności: Historia zdjęcia umierającej Omayry Sánchez Wykazaliście się wprawnym okiem! Prezentujemy wasze zdjęcia burz Co widział Buzz Aldrin? Dzięki internaucie mamy na to pogląd Zdjęcia ślubne, których nie da się wytłumaczyć. Tego nie ogarniesz Minęło 50 lat od misji Apollo 15. Oto pierwszy łazik księżycowy na historycznych zdjęciach