Najlepsze zdjęcia ślubne w 2017 roku według magazynu "Junebug"

Fotografowie z całego świata przesłali prawie 9000 zdjęć do 10. edycji konkursu Best of the Best Wedding Photo Contest organizowanego przez magazyn "Junebug Weddings".

© Will Khoury

Fotografia ślubna to jedna z bardziej wymagających dziedzin tego fachu, która łączy w sobie wiele innych jak reportaż, portret, czy fotografia kreatywna. Zobaczcie kolekcję 50 najlepszych zdjęć ślubnych roku 2017 według magazynu "Junebug".

Wśród nich znalazły się zarówno zdjęcia plenerowe, przypominające sesje z okładek magazynów, jak i wzruszające kadry reporterskie z ceremonii. Fotografowie ślubni są także bardzo kreatywni i wykorzystują różne techniki i triki jak podwójna ekspozycja czy korzystanie z odbić.

Więcej zdjęć znajdziecie na stronie junebugweddings.com.

Zobacz również: Cytaty fotografów, które warto znać

Źródło: junebugweddings.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Co kryją w sobie pyszczki japońskich bezdomnych kotów? Fotografia ciążowa... pod wodą Piękne czarno białe zdjęcia ukazują prawdziwą tajemniczość Islandii Dziwne zdjęcia kotów z ich właścicielami. Wyglądają jak wyjęte z lat 80 Różne typy ludzi podczas izolacji na zdjęciach. Którym z nich jesteś? Maciej Moskwa opowiada, jak w Syrii powstało Zdjęcie Roku BZ WBK Press Foto 2014 Jesteś dobrym fotografem? Sprawdź, czy potrafisz poprawnie rozpoznać kolory w 4 testach Wildlife Photographer of the Year 2021. Oto najlepsze zdjęcia według publiczności Magazyn "Doc!" radzi sobie coraz lepiej Obraz Stanów Zjednoczonych widziany oczami Davida Valery 23 minuty gwiazd, zórz i pięknej muzyki [time - lapse] Pierwsze zdjęcia Ziemi mają już 70 lat

Popularne w tym tygodniu:

Kosmiczna gigapanorama Drogi Mlecznej to zasługa Polaka Tak się kręci filmy na weselach! Ten przelot dronem to jedno ujęcie Kruk biorący kąpiel mrówkową. Taki widok zdarza się ekstremalnie rzadko Cztery oberwania chmury na jednym zdjęciu. Wyglądają jak mistyczne drzewo Wyjątkowe zdjęcia ślubne z psami w rolach głównych Jak wyglądało zaćmienie Słońca z kosmosu? Widać to na zachwycającym filmie Dziwne fale z gałęzi sfotografowane w niemieckim lesie. Skąd się tam wzięły? Gdy usłyszysz ten dźwięk, lepiej uciekaj. Oto, jak brzmi gorejąca lawa Genialne zdjęcie zaćmienia Słońca. Fotograf zrobił je dokładnie tak, jak zaplanował Orki pokazały piękne zachowanie. Udało się uchwycić je z drona Tajemnicza kolekcja w Grodzisku Mazowieckim. Dzisiaj niszczeje zapomniana przez świat Spektakularne zdjęcia podróżnicze. Każde wygląda jak doskonała pocztówka