Najlepsze zdjęcia ślubne w 2017 roku według magazynu "Junebug"

Fotografowie z całego świata przesłali prawie 9000 zdjęć do 10. edycji konkursu Best of the Best Wedding Photo Contest organizowanego przez magazyn "Junebug Weddings".

© Will Khoury

Fotografia ślubna to jedna z bardziej wymagających dziedzin tego fachu, która łączy w sobie wiele innych jak reportaż, portret, czy fotografia kreatywna. Zobaczcie kolekcję 50 najlepszych zdjęć ślubnych roku 2017 według magazynu "Junebug".

Wśród nich znalazły się zarówno zdjęcia plenerowe, przypominające sesje z okładek magazynów, jak i wzruszające kadry reporterskie z ceremonii. Fotografowie ślubni są także bardzo kreatywni i wykorzystują różne techniki i triki jak podwójna ekspozycja czy korzystanie z odbić.

Więcej zdjęć znajdziecie na stronie junebugweddings.com.

Zobacz również: Bajkowy świat Magdaleny Wasiczek

Źródło: junebugweddings.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Katarzyna Załużna mówi o fotografii: "Kwintesencją jest, aby umieścić w nich swoje serce” Odbicia Nowego Jorku w fotografiach Francoisa Van Bastelaera Piękne zjawisko w Szwajcarii: Mgła wyglądała jak lawina śnieżna Student zrobił poruszającą do łez reklamę Adidasa. Firma ją zignorowała, ale pokochali ją ludzie W baśniowej krainie mody Tima Walkera Hyperlapse z 3305 zrzutów ekranu Google Maps zabierze Was w podróż dookoła świata Animacja stop motion wewnątrz kropli wody? Imponujące! Historypin, czyli historyczne zdjęcia w Google Street View Kozy i owce okazują się bardzo wdzięcznymi modelami Fotograficzne inspiracje na złotą polską jesień [galeria] Jacek Kołodziejski to fotograf, który zmienił oblicze postrzegania mody w Polsce Rok z jedną modelką - prezentujemy Wam projekt Łukasza Kapy i Magdaleny Gradowskiej

Popularne w tym tygodniu:

Matki ze swoimi młodymi, czyli jak zwierzęta dbają o potomstwo Znana retuszerka zablokowana na Facebooku za zdjęcia z II wojny światowej Pomysł na zdjęcia dzieci. Potrzebujesz tylko kredy i smartfona! Kampania Gucci zrealizowana bez fotografów. Modele robili zdjęcia sobie sami Chris Hadfield, czyli astronauta odpowiedzialny za 45 tys. zdjęć Ziemi, mówi o swojej misji Co się stanie, gdy fotograf podwodny pójdzie robić zdjęcia ptaków? Niesamowite odkrycie Amerykanów: Rzadkie zdjęcie uśmiechniętej Indianki z XIX wieku Tak zmienia się Amsterdam od zimy do lata. Potrzeba było 2 lat, by to pokazać Doskonałe portrety owadów. Gołym okiem tego nie zobaczysz Brytyjski Vogue dziękuje ważnym pracownikom podczas pandemii COVID-19 Były inżynier NASA zbudował budki fotograficzne dla wiewiórek. Wyszło świetnie! Dokument o Platonie dostępny za darmo. Nie musisz za nic płacić