Najlepsze zdjęcia ślubne roku, czyli zwycięzcy konkursu Fdb Awards 2021

Najlepsze zdjęcia ślubne roku, czyli zwycięzcy konkursu Fdb Awards 2021
Źródło zdjęć: © © Jonathan Martin
Marcin Watemborski

27.12.2021 09:01, aktual.: 27.12.2021 14:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdego roku z niecierpliwością wyczekujemy ogłoszenia nagród różnych konkursów – zwłaszcza dotyczących fotografii ślubnej. To niezwykle trudna dziedzina, która wymaga biegłego poruszania się po różnych gatunkach, jak portret czy reportaż. Zobaczmy, jak kształtują się trendy na przyszły rok.

Konkurs fotograficzny Fotografos de Boda Awards 2021 to współzawodnictwo koncentrujące się na branży ślubnej. W tegorocznej edycji sędziowali: Jason Vinos, Ivelin Iliev oraz Kim den Hartog. Jury wybrało najlepsze zdjęcia, które stanowią nie tylko piękną pamiątkę, ale również dowód profesjonalizmu wyróżnionych fotografów.

Selekcja nagrodzonych kadrów pokazuje trend, który od zawsze jest ważny i idzie w parze z estetyką. Chodzi o koncentrację na uczuciach, a nie produkowanie zdjęć reklamowych. W końcu ślub to wydarzenie dotyczące głównie sfery emocjonalnej. Zobaczymy tu mnóstwo uśmiechów i łez radości – coś pięknego.

Obraz
© © Eduardo Blanco

Wyniki współzawodnictwa ukazują to, na czym warto się skupić w nadchodzącym sezonie. Fotografowie wyróżnieni w konkursie FdB Awards 2021 przykładali wagę do stonowanych, niepozowanych zdjęć reporterskich, więc jednoznacznie można stwierdzić, że najistotniejsze jest uchwycenie chwili, która buduje narrację. Każde z nagrodzonych zdjęć ma swoją historię, a tę bez problemu można opowiedzieć, czytając ją oczami wyobraźni.

Więcej inspirujących zdjęć ślubnych znajdziecie na stronie internetowej konkursu.

Obraz
© © David Copado
Obraz
© © Andres Torres
Obraz
© © Denise Motz
Obraz
© © Jose Ignacio Ruiz
Obraz
© © Ismael Sanchez
Obraz
© © Marc Prades
Obraz
© © Fran Oriz
Obraz
© © Miguel Bolanos
Obraz
© © Ismael Pena
  • Slider item
[1/1]

[h4]Wybierz najlepszą technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!Wejdź na [url=https://imperatory.wp.pl/strona-glowna]imperatory.wp.pl[/url] i zagłosuj.[/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)