Polak wśród laureatów konkursu Lovers of Light

Znamy już finałową dziesiątkę tegorocznej edycji konkursu Lovers of Light! Autorem jednej z nagrodzonych fotografii jest Polak.

Wielka Brytania

Wielka Brytania (© Luke Oyston)

W tym roku zorganizowano już drugą edycję konkursu Lovers of Light. Jest on efektem współpracy VELUX i Blipfoto, a jego celem jest wyłonienie autorów zdjęć, którzy przedstawią kreatywne wykorzystanie światła zastanego na jednej fotografii.

Tegoroczna edycja wzbudziła duże zainteresowanie. Do udziału w konkursie zgłoszono 15 tysięcy prac wykonanych przez amatorów, profesjonalistów i entuzjastów fotografii mobilnej.

Alloa, Szkocja

Jednym z nagrodzonych zdjęć jest fotografia Mateusza Liberry przedstawiająca poranek w jednym z polskich lasów.

Północna Polska

Wygraną w konkursie jest podróż do Norwegii, idealnie zbiegająca się z występującym na terenach ograniczonych kołami podbiegunowymi dniem polarnym.

Newlands Wool, Cannock, Wielka Brytania

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 marca na stronie organizatora.

Zobacz również: Oto fotografie natury, która nie przestaje zachwycać

Newcastle, Co Down
Newlands Wool, Cannock, Wielka Brytania
The Hague, Holandia
Prokoshko, Bośnia
Borrowdale, Wielka Brytania
West Dorset, Bridport
San Diego, USA
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

W Łodzi ruszyła 17. edycja targów Film Video Foto 2014 13. łódzki Fotofestiwal już w czerwcu! Użytkownicy Wikipedii wybrali Zdjęcia Roku 2013 Antyprzewodnik turystyczny, czyli Polska lat 90. według Michała Wasążnika Darmowe warsztaty z Krystianem Bielatowiczem dla czytelnika Fotoblogia.pl Prawo i obowiązek a praktyka. Jak polska prasa dba o prawidłowe podpisy zdjęć Kilka słów o tym, dlaczego nie warto pracować za darmo Ruszają wystawy i warsztaty ze wschodzącą gwiazdą polskiej fotografii Mateusz Baj zwycięzcą Poland National Award w konkursie SWPA 2014 Kadry ze świata, czyli podróże okiem Polaków Małecki, Łuczak i Lach nauczą Cię kręcić krótkie filmy Jakub Szymczuk opowie o fotografowaniu na Majdanie Znamy zwycięzcę pierwszej edycji Nikon Film Festival Wiktor Dąbkowski zdobył Espy Photography Prize 2014 Projekt Przetwórnia - ostatnie dni przyjmowania zgłoszeń Getty Images udostępnia swoje zdjęcia za darmo! Shotkit odkrywa, co fotografowie mają w swoich torbach Fotoreporter Jakub Szymczuk opowiada o pracy na Majdanie Po "selfie" nadchodzi "petsie". Jaki trend w fotografii społecznościowej będzie następny? Autor Zdjęcia Roku WPP znajomym przewodniczącego jury. Czy regulamin został złamany? Obrady jury nad filmami Nikon Film Festival rozpoczęte! Magnum Photos doceniło naszego blogera Adriana Wykrotę doc! photo magazine po raz dwudziesty Rok 2014 rokiem fotografii! Christer Strömholm w Dunkers

Popularne w tym tygodniu:

Chris Niedenthal zablokowany na Facebooku za umieszczenie zdjęć z Marszu Niepodległości Podwójny cashback Fujifilm - zwrot nawet 1720 złotych za jeden produkt! Makijaż, który walczy z kamerami inwigilującymi obywateli Cashback Canona to najlepszy moment na kupowanie sprzętu fotograficznego Akumulator do aparatu wybuchł na lotnisku w USA. Linie lotnicze wprowadzają coraz większe ograniczenia Wyniki testu Pentaxa 645Z w DxO opublikowane po latach! Mimo wieku aparat wciąż stoi wysoko w rankingu W końcu zobaczymy lepszą jakość zdjęć na Facebook Messengerze - nawet do 4K! Olympus Pro Tour - bezpłatne warsztaty fotografii portretowej z Arcadiusem Mauritzem Promocja ”Święta z Tamronem”. Kup obiektyw, a dostaniesz statyw lub monopod za złotówkę Polaroid kontra Fujifilm - wojna o białą ramkę Wonder Photo Shop - nowa przestrzeń kreatywna i sklep fotograficzny. Otwarcie już w piątek! Europejskie Stowarzyszenie Ślubne Nikon to nowa grupa dla wybitnych fotografów